کد خبر: 93801 A

رئیس تعمیرات نگهداری انتقال و دیتا منطقه شمال‌غرب خبر داد:

رئیس تعمیرات نگهداری انتقال و دیتا منطقه شمال‌غرب گفت: رادیو های NEC 2*2 در تلمبه خانه‌های ابهر، ایده‌لو، شهید کریمی ترکمنچای (قره چمن) و ایستگاه‌های مخابراتی صائین قلعه و میانه کوه نصب می‌شود.

ایلنا: رییس تعمیرات نگه داری انتقال و دیتا منطقه شمال‌غرب از نصب رادیوهای NEC در تلمبه‌خانه‌های ابهر، ایده لو، شهید کریمی ترکمنچای و نیز ایستگاه‌های مخابراتی صائین قلعه و میانه کوه خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، محمدرضا شاکری، رئیس تعمیرات نگهداری انتقال و دیتا منطقه شمالغرب کشور امروز با عنوان این خبر گفت: این اقدام به منظور تسریع در راه اندازی مراکز تلفن ۱ MX تلمبه خانه‌های ابهر، ایده لو و قره چمن صورت خواهد گرفت.

وی بابیان اینکه این رادیوها در ایستگاه‌های مخابراتی صائین قلعه و میانه کوه که متعلق به شرکت ارتباطات زیر ساخت است نصب خواهد شد، اظهار داشت: با اجاره E۱بین تهران – صائین قلعه، تهران –میانه کوه، زنجان- میانه کوه و زنجان – صائین قلعه این رادیو‌ها امکان ایجاد ارتباط با شبکه سراسری تلفنی، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و نیز کلیه مناطق یازده گانه و ساختمان‌های وزارت نفت را به وجود خواهد آورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر