کد خبر: 98859 A

در دیدار با نماینده ماهنشان و ایجرود عنوان شد؛

با تعامل و همکاری‌های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی، توسعه و راه اندازی مراکز دیالیز در تمام شهرستان‌های دارای بیمارستان و دفا‌تر نمایندگی انجمن، در جهت رفاه حال بیماران، روند رو به رشدی به خود گرفته است.

ایلنا: مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان گفت: از دلایل رویکرد انجمن کلیوی به طرح و اجرای برنامه‌های آموزشی و پیشگیری است و با احداث اولین پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی در زنجان، این مهم تحقق می‌یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان‌، محمدرضا طهماسبی، مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان در دیدار با عبدالهی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: با تعامل و همکاری‌های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی، توسعه و راه اندازی مراکز دیالیز در تمام شهرستان‌های دارای بیمارستان و دفا‌تر نمایندگی انجمن، در جهت رفاه حال بیماران، روند رو به رشدی به خود گرفته است.

طهماسبی در این جلسه که با حضور حجت الاسلام زاهدی‌پور، فرماندار شهرستان ماهنشان، مشاوران و مدیران دفا‌تر نمایندگی شهرستان‌ها و در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، ادامه داد: افزایش روز افزون بیماری‌های کلیوی و هزینه‌ها و مشکلات جانبی آن در دهه اخیر، از دلایل رویکرد انجمن کلیوی به طرح و اجرای برنامه‌های آموزشی و پیشگیری است و با احداث اولین پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی در زنجان، این مهم تحقق می‌یابد.

در این جلسه مهندس رضا عبدالهی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از رویکرد خیرخواهانه انجمن کلیوی زنجان ادامه داد: در راستای اولویت پیشگیری بر درمان به صورت عملیاتی و پیشرفت قابل توجه پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی، مساعدت مالی در تامین قسمتی از بودجه پیش بینی شده در جهت ایجاد سرعت عمل و بهره برداری به موقع پروژه ضروری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر