کد خبر: 98869 A

دز زنجان برگزار شد؛

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان زنجان از برگزاری دومین دوره جشنواره قرآنی و ورزشی یادواره پیامبر اعظم (ص) در زنجان خبر داد.

ایلنا: مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان زنجان گفت: دانش‌آموزان برگزیده در اردوی منطقه‌ای به مرحله کشوری جشنواره اعزام خواهند شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، محمد رضا صراطی، مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان زنجان امروز با اعلام این خبر گفت: جشنواره قرآنی و ورزشی کمیته امداد با حضور ۱۲۰ نفر از دانش‌آموزان و مادران آن‌ها از سراسر استان زنجان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره مذکور در بخش قرآنی در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل، صوت و لحن برگزار شد، اضافه کرد: همچنین در بخش ورزشی نیز دانش‌آموزان از رشته‌ها و تیم‌های مختلف حضور داشتند.

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه امسال ۱۲۰ نفر از دانش‌آموزان و مادران آن‌ها در این جشنواره حضور داشتند، افزود: ۹۶ نفر از برگزیدگان این جشنواره طی دو مرحله در تاریخ‌های دوم و نهم شهریور ماه به اردوی منطقه‌ای اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، دانش‌آموزان دختر به اردوی مازندران و دانش‌آموزان پسر به اردوی چابکسر اعزام می‌شوند، گفت: دانش‌آموزان برگزیده در اردوی منطقه‌ای به مرحله کشوری جشنواره اعزام خواهند شد.

صراطی در پایان تقویت روحیه اجتماعی دانش‌آموزان و افزایش شادابی و نشاط در بین این گروه را از اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد و افزود: شناسایی استعدادهای بر‌تر در زمینه فعالیت‌های قرآنی و ورزشی نیز از دیگر اهداف برگزاری اینگونه مسابقات است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر