کد خبر: 9931 A

دبیر کار گروه اشتغال استان زنجان:

دبیر کار گروه اشتغال استان زنجان با اشاره به اشتغال زنجان به میزان 42درصداز سهم استان گفت: زنجان بالاترین سهم اشتغال را در سالجاری داشته است.

زنجان ـ ایلنا: دبیر کار گروه اشتغال استان زنجان گفت: عملکرد بخش گردشگری اشتغال استان را با 309نفر دارای رشد 36 درصدی برشمرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حمیرا قهرمانی دبیر کار گروه اشتغال استان زنجان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به عملکرد مطلوب دستگاههای اجرایی استان در زمینه اشتغالزایی در استان گفت:‌ در بخش مسکن وشهر سازی شاهد رشد اشتغال 61درصدی در استان بودیم.

قهرمانی در ادامه با بیان اینکه 13درصد از این سهم اشتغال استان را با 19درصد از تحقق تعهدات با میزان 13درصدی در بخش صنعت،معدن وتجارت شاهدبودیم افزود: در مجموع استان دارای عملکرد مطلوب بوده است.

وی با ارزیابی مطلوب از سهم اشتغال در شهرستان زنجان گفت: در بخش کشاورزی شاهد رشد 7درصدی سهم اشتغال با 15در صد میزان رشد را شاهدبودیم.

قهرمانی با بیان اینکه زنجان بالاترین سهم اشتغال را در استان به خود اختصاص داده است افزود: ابهر وخدابنده در مرحله بعدی با عملکرد 60درصدی شاهد رشد 33درصدی بوده است وایجرود با 25درصد،طارم با 22درصد،خدابنده با 15درصدو ماهنشان با 7درصد اشتغال با عملکرد 29درصدی در زمینه اشتغال در نیمه اول سال تاکنون بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر