کد خبر: 9935 A

استاندار زنجان خبرداد؛

استاندار زنجان با اشاره به اینکه اخلال در عرصه های اجتماعی به دنبال چالش های اقتصادی ایجاد می شود، گفت: کمیته کنترل بازار و برخورد با اخلالگران در استان زنجان برگزار می شود.

زنجان ـ ایلنا‌: استاندار زنجان با اشاره به اهمیت کنترل بازار خبر از تشکیل کمیته کنترل بازار در زنجان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان شامگاه دیروز در جمع اصناف استان با تاکید بر مدیریت فضای کسب و کار گفت: گروهی از دست نشاندگان استکبار در داخل کشور به دنبال ایجاد آشوب و ناامنی در بازار هستند که اصناف باید با هوشیاری این افراد را شناسایی و کنترل کنند.

مقام عالی استان با اشاره به اینکه اصناف در صف مقدم جبهه اقتصادی هستند، ادامه داد: امروز شرایط حساس 8 سال دفاع مقدس در جبهه اقتصادی ایجاد شده است.

رئوفی نژاد افزود: این شرایط توسط مقام معظم رهبری سال ها پیش پیش بینی شده بود و نام گذاری های سال با عناوین اقتصادی گویای این مطلب است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه دشمن تمام توان خود را در این جنگ به کار گرفته است، خاطرنشان ساخت: تحریم اثراتی منفی بر کشور وارد کرد ولی موجب تبدیل تهدیدها به فرصت ها شد و زمینه را برای خودکفایی ایران اسلامی در تمام عرصه ها ایجاد کرد.

وی فشارهای اقتصادی را یکی از بسترهای استقلال ملت ایران خواند و افزود: بایستی با مدیریت صحیح فضای کسب و کار با این فشارها مقابله کرد.

رئوفی نژاد تحریم سیستم بانکی و ممنوعیت خرید نفت ایران را یکی از حربه های دشمن در فشار اقتصادی اعلام کرد و افزود: اگر رویکرد نام گذاری سال با عناوین اقتصادی نبود ایران از این تحریم ها ضربه های جبران ناپذیری می خورد.

استاندار زنجان به آثار روانی جبهه اقتصادی اشاره کرد و گفت: دشمن به خوبی می داند که آثار روانی ناشی از این جنگ مخرب تر از آثار واقعی آن است و به این جنگ روانی دامن می زند.

مقام عالی استان یکی از دلایل ایجاد چنین فضایی از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را نزدیک شدن به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کرد و یادآور شد: آنان به دنبال ایجاد چالش و بهره گیری از این موقعیت برای منافع سیاسی خود هستند.

وی با اشاره به اینکه غرض ورزی دشمنان این نظام تمام شدنی نیست،ادامه داد: ایران اسلامی تنها نظامی است که در مقابل زورگویی و سلطه طلبی استکبار ایستادگی می کند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به اصناف و بازاریان خواستار کنترل فضای کسب و کار شد و خاطرنشان ساخت: خدشه و اخلال های اجتماعی به دنبال چالش های اقتصادی ایجاد می شود.

وی خواستار مدیریت اقتصادی، اطلاعاتی و امنیتی بر فضای کسب و کار شد و افزود: در همین راستا ستاد کنترل بازار و مقابله با اخلال گران در استان زنجان تشکیل می شود.

استاندار زنجان ادامه داد: این کمیته که متشکل از نمایندگانی از قوه قضائیه، اطلاعات و نیروی انتظامی خواهد بود با نگاه ویژه بر بازار، با اخلالگران مقابله خواهند کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر