کد خبر: 99388 A

مدیر کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی:

مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی در جمع مدیران دفاتر ادارات تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: زنجان از استان‌های موفق در ساماندهی تشکل‌های دینی‌ست.

ایلنا: مدیر کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی برای مسئولین هیئات مذهبی نقش مهمی در آگاهی بخشی و ارتقاء سطح علمی مسئولین هیئات مذهبی دارد.

به گزارش ایلنا از زنجان، رضا معممی مقدم امروز با اعلام این مطلب افزود: هیئات مذهبی نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشته‌اند و انقلاب اسلامی به برکت هیئات مذهبی و محافل قرآنی پا برجاست.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت تشکل‌های دینی به بهترین شکل بهره گرفت اظهار داشت: مسئول هیئت، قرآن، روحانی، مداح و مسئول فرهنگی هیئت پنج رکن اساسی هیئات مذهبی هستند.

مدیر کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی یادآور شد: استان زنجان یکی از استان‌های موفق در ساماندهی تشکل‌های دینی است.

معممی مقدم با اشاره به اینکه باید از مناسبت‌های مذهبی به بهترین شکل در توسعه فرهنگ دینی بهره گرفت تصریح کرد: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی برای مسئولین هیئات مذهبی نقش مهمی در آگاهی بخشی و ارتقاء سطح علمی مسئولین هیئات مذهبی دارد.

وی با بیان اینکه انتخابات شورای هیئات مذهبی امسال در تاریخ سوم آبان ماه همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود گفت: باید تلاش کرد تا افراد متعهد و صاحب نظر وارد این انتخابات شوند تا بتوانند مدیریت هیات مذهبی را به درستی انجام دهند.

مدیر کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اجتماع بزرگ زنجانیان در ماه محرم نماد همدلی ایرانیان است.

وی گفت: روحانیون نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی بر عهده دارند و این قشر می‌توانند با تبیین جایگاه خانواده در اسلام و پاسخ به سئوالات خانواده‌ها به ثبات خانواده‌ها کمک نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر