کد خبر: 103193 A

به منظور انعکاس برنامه‌های دهه کرامت؛

همزمان با میلاد حضرت معصومه (ع) و امام رضا (ع) به منظور انعکاس برنامه‌های دهه کرامت نسیم یار به صدا و سیمای مرکز سمنان می‌آید.

ایلنا: همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه معصومه سلام ا... علی‌ها و حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع)، استان سمنان به بوی بیرق حرم آستان قدس رضوی معطر خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان، در آستانه میلاد حضرت امام رضا (ع) مردم ولایتمدار استان سمنان میزبان خادمان حرم رضوی خواهند بود و صدا و سیمای مرکز سمنان مانند سالهای گذشته برنامه‌های این گروه معنوی را همراهی خواهد کرد.

این گروه ضمن حضور در مجمع عاشقان خاندان عصمت و طهارت در برنامه‌های در شهر و شبهای اطلسی سیمای مرکز سمنان نیز حضور یافته و از مناقب و فضایل امام رئوف و حضرت فاطمه معصومه سلام ا... علی‌ها صحبت خواهند کرد.

از برنامه‌های این گروه می‌توان به سفر خادمان به هشت شهرستان استان سمنان اشاره کرد که صدا و سیما تلاش دارد برنامه‌های آنان را پوشش خبری دهد.

واحد اطلاعات و اخبار این مرکز در دهه کرامت نیز با پوشش خبری این گروه که به هشت شهرستان استان سمنان سفر می‌نمایند تلاش می‌کند مراسم این دهه و جشنهای مردمی «زیر سایه خورشید» را به نحو مطلوب انعکس داده و همراه و همگام با مردم و کاروان خدام حرم رضوی در استان سمنان باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر