کد خبر: 54091 A

نمایشگاه بهاره شهرستان مهدیشهر با حضور فرماندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، امام جمعه موقت مهدیشهر، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت، شهردار مهدیشهر، هیات رییسه مجمع امور صنفی و اعضاء شورای شهر افتتاح شد.

ایلنا - سمنان: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در حاشیه افتتاح نمایشگاه بهاره گفت: نمایشگاه بهاره مهدیشهر با 40 غرفه تا 23 اسفندماه به روی علاقمندان باز می باشد. وی افزود: در این نمایشگاه کالاهای اساسی با 10 الی 15% زیرقیمت بازار عرضه می شود.
به گزارش ایلنا، علی پورنبوی گفت: نمایشگاه بهاره مهدیشهر صبح ها از ساعت 30:9 الی 13 و بعدازظهرها از ساعت 16 الی 22 دایر می باشد.
همچنین در نشستی که با حضور فرماندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت، شهردار شهرستان، اعضاء شورای شهر، هیات رییسه مجمع امور صنفی برگزار شد، علی پورنبوی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: سعی و تلاش شده ایام پایانی سال با حلاوت و شیرینی برای مردم باشد و با همت و درایت کلیه دست اندرکاران و با تدارکی که دیده شده موجبات شادی مردم فراهم شود. وی افزود: دست اندرکاران نظام با مردم و درکنار مردم هستند تا نظام را حفظ نمایند و حرکت های کلیه عزیزان در امر برپایی نمایشگاه کام دشمنان را تلخ می کند.
پورنبوی خاطرنشان کرد: تلاش همه عزیزان برای تامین مایحتاج مردم بوده که قشر آسیب پذیر جامعه نیازمند آن هستند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: اصناف بازوی توانمند سازمان هستند و کلیه کالاهای اساسی که با همت مجمع امورصنفی و اتحادیه های صنفی با قیمت و کیفیت مناسب در نمایشگاه ارائه شده عمل صالحی است که ذخیره آخرت آنان می باشد.
پورنبوی از روسای مجامع و اتحادیه ها و بازرسین درخواست نمود در طول برگزاری نمایشگاه در محل برگزاری نمایشگاه حضور داشته باشند. در پایان با حضور فرماندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت مهدیشهر نمایشگاه بهاره شهمیرزاد نیز مورد بازدید قرار گرفت. لازم به ذکر است نمایشگاه بهاره شهمیرزاد با 40 غرفه از ساعت 9 الی 13 و بعدازظهرها از 16 الی 21 از 10 لغایت 25 اسفندماه در سالن ورزشی شهرک کلاهدوز دایر می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر