کد خبر: 54134 A

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور گفت: طرح جذب هفت هزار و 500 نیروی جدید در یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری برای تایید به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ارسال شده است.

ایلنا - سمنان: فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با بیان این که برای تقویت زیرساخت های یگان حفاظت این سازمان تلاش های گسترده ای صورت گرفته است افزود: رویکرد نیروهای منابع طبیعی در تمام مجموعه ها رویکردی ارزشی است و نیروهای این یگان با امکانات کم، بیشترین فعالیت ها را انجام می دهند.
به گزارش ایلنا، سرهنگ قاسم سبزعلی، برنامه ریزی، نظارت، کنترل، استفاده صحیح از موقعیت های مرتبط و مشارکت های مردمی را از جمله وظایف کارکنان این یگان عنوان کرد.
سبزعلی، تحقق اهداف این یگان را در گرو تعامل و همکاری مستمر سازمان های مرتبط نظیر نیروهای نظامی و انتظامی و مراجع قضایی با این نهاد ذکر کرد و اظهار داشت: برای رسیدن به وضعیت مطلوب و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب باید منابع طبیعی را جزئی از وجود خود بدانیم.
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری بر فراهم ساختن بستر مناسب برای به حداقل رساندن تخلفات تاکید کرد و افزود: باید برنامه های پیشگیرانه و مشارکت مردمی در زمینه حفاظت از منابع طبیعی را تقویت کرد.
وی با بیان این که آمار تخلفات در کشور نسبت به گذشته از کاهش چشمگیر برخوردار است، گفت: یگان های حفاظتی همواره با رعایت ادب و احترام، حضور قدرتمند در صحنه های مقابله با تخلف و متخلفان دارند.
وی اجرای طرح های حفاظتی منابع طبیعی را نیازمند مشارکت دستگاه های مختلف اجرایی و مردم دانست و با اشاره به هفته منابع طبیعی بر توسعه فرهنگ منابع طبیعی در بین مردم تاکید کرد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در سفر به سمنان با تقدیر از تلاش های فرمانده قبلی، سرهنگ غلامرضا دهقانی را به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان معرفی کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر