کد خبر: 66639 A

فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان سمنان؛

سعدالدین فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان سمنان گفت: مردم هیچ گونه نگرانی در خصوص تهیه اقلام ضروری و پر مصرف نداشته باشند

ایلنا - سمنان: جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان در فرمانداری سمنان برگزار گردید.
به گزارش ایلنا، در این جلسه فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان سمنان افزایش قیمت برخی از کالاها و محصولات را ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه دانست و بیان داشت: مردم هیچ گونه نگرانی در خصوص تهیه اقلام ضروری و پر مصرف نداشته باشند.
حسن سعدالدین گفت: با توجه به شرایط بازار و سطح شهر و افزایش نگرانی های مردم از گرانی ها، چند نرخی بودن بعضی از اقلام از سوی عده ای سودجو که از این وضیعت بازار سوء استفاده و به نفع خود بهره برداری میکنند.

وی ادامه داد با تشدید بازرسیها با این متخلفان برخورد خواهد شد.
سعدالدین ضمن تقدیر از اصناف و سازمان صنعت معدن تجارت در برگزاری نمایشگاه بهاره که مورد استقبال مردم نیز واقع شد افزود: ضرورت بررسی نقاط قوت و ضعف در اجرای نمایشگاه مطمئنا در اجرای نمایشگاههای آتی مثمر ثمرخواهد بود وی از تلاش اعضای ستاد در تنظیم بازار و کنترل قیمت ها و توزیع میوه عید تقدیر کرد و تصریح کرد دشمنان در صدد ناارام نشان دادن شرایط بازار کشور هستند و در هر مرحله ای با دستاویز قرار دادن موضوعی میکوشند مردم را نسبت به برخی از اقلام حساس کنند.

فرماندار شهرستان سمنان از دستگاههای متولی خواست تا با افرادی که نسبت به احتکار اقلام ضروری مردم مبادرت می کنند برخورد قانونی لازم صورت گیرد.
یحیایی معاون سازمان صنعت معدن تجارت نیز در این جلسه با اعلام تشدید بازرسیها در خصوص اقلام پر مصرف مردم بیان داشت با همکاری مردم میتوان نسبت به کنترل قیمت ها نظارت بیشتری داشته باشیم.
در این جلسه در خصوص توزیع میوه وتره بار – ذخیره سازی گوشت سفید- تامین روغن مورد نیاز بازار و مشکل غرفه های عرضه مستقیم میوه وتره بار در مسکن مهر و تامین خرما جهت نمایشگاه ضیافت در تیرماه بحث و تصمیمات لازم صورت گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر