کد خبر: 67462 A

مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس این استان خبر داد؛

وی شمار خیرین مدرسه ساز این استان را 400 نفر بیان کرد و گفت: سالانه قریب 20 نفر به جمع خیرین مدرسه ساز این استان افزوده می شود.

ایلنا-سمنان: مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان از تعهد و کمک بیش از 500 میلیارد ریال خیرین مدرسه ساز در قالب جشنواره های مختلف به امر توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از سمنان، رضا شیخ اویسی در آستانه برگزاری یازدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان سمنان گفت: خیرین در جشنواره اول از تعهد 70 میلیارد ریال شروع کرده اند و در مجموع این جشنواره ها تاکنون 64 درصد تعهدات آنان تحقق یافته است.

وی شمار خیرین مدرسه ساز این استان را 400 نفر بیان کرد و گفت: سالانه قریب 20 نفر به جمع خیرین مدرسه ساز این استان افزوده می شود.
شیخ اویسی گفت: حجم تعهدات سال گذشته خیرین این استان 52 میلیارد ریال بوده است که تاکنون بیش از 50 درصد آن محقق شده است.
وی با اشاره به اجرای 12 پروژه مشارکتی در سال گذشته گفت: این پروژه ها مشتمل بر 50 کلاس درس بوده است و هم اکنون نیز قریب پنج تا شش پروژه در دست اقدام است که در صورت تخصیص منابع تا قبل از مهر امسال به بهره برداری می رسد.

وی گفت: از سنوات قبل 20 پروژه شامل سالن های ورزشی، اردوگاهی و سالن های چند منظوره باقی مانده که به دلیل کمبود اعتبار تکمیل نشده است.

وی گفت: 13 تا 14 پروژه آموزشی نیز با زیربنای بالا وجود دارند که برای تکمیل به بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارند.
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: در جشنواره پانزدهم در نظر است پروژه های نیمه تمام دولتی با 50 تا 60 درصد پیشرفت را برای تکمیل در اختیار خیرین مدرسه ساز قرار دهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر