کد خبر: 67466 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان خبر داد؛

موفقیت های گسترده آموزشی استان سمنان در نظام تعلیم و تربیت مرهون تلاش های معلمان و فرهنگیان است.

ایلنا - سمنان: مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: به مناسبت هفته معلم و در تجلیل از مقام معلم بیش از 100 عنوان برنامه در این استان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از سمنان، محمد بناییان سفید به خبرنگاران گفت: مهمترین برنامه که معلمان این استان نیز در آن حضور دارند دیدار با مقام عظمای ولایت است.
محمد بناییان سفید با تاکید بر نقش و جایگاه خطیر معلمان در نظام تعلیم و تربیت افزود: اصلی ترین محور در طرح تحول بنیادین و نظام جدید آموزشی معلمان هستند.

وی معلمان را الگو و اسوه اخلاص و خدمت دانست و گفت: موفقیت های گسترده آموزشی استان سمنان در نظام تعلیم و تربیت مرهون تلاش های معلمان و فرهنگیان است.
بناییان سفید گفت: در طرح تحول بنیادین توجه خاصی به معلمان و نقش آنان شده است که تاکنون 30 تا 40 برنامه رفاهی و ارتقای جایگاه معلمان در قالب آن اجرا شده است.

محمد بناییان سفید، ایجاد دانشگاه فرهنگیان و تلاش برای رتبه بندی معلمان را از جمله این اقدامات برشمرد و اظهار داشت: تلاش وزارت خانه بر تصویب و اجرای طرح رتبه بندی معلمان در شورای انقلاب فرهنگی است.
وی گفت: در نقشه جامع علمی کشور معلمان در رده پژوهشگر، استاد و معلم آمده است.

وی گفت: از استان سمنان یک معلم عنوان نمونه کشوری را کسب کرده است و در هفته معلم از 30 معلم و فرهنگی نمونه استانی و 181 نفر شهرستانی تجلیل می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر