کد خبر: 71302 A

همایش بزرگ فرهنگیان شهرستان سرخه به منظور تجلیل از مقام شامخ معلم و معلمان نمونه با حضور مسئولین، فرهنگیان، معلمان و پیشکسوتان فرهنگی در فرهنگسرای باران سرخه برگزار شد.

ایلنا: در این مراسم با شکوه که معلمان، مسولان استانی و شهرستانی و پیشکسوتان فرهنگی حضور داشتند، ابوالقاسم بختیاری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرخه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری در سخنان کوتاهی گفت: ارج نهادن به مقام و منزلت معلم وظیفه ای همگانی است و تمام افراد جامعه مرهون زحمات معلم هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سرخه، حجت الاسلام بیاتی، استاد حوزه علمیه قم و مدرس دوره‌های تربیت مربی کشور، نیز به عنوان مهمان ویژه این مراسم بود که با اشاره به جایگاه رفیع معلمان و مربیان در آیات و روایات اسلامی از معلمان به عنوان پدر معنوی دانش آموزان یاد کرد.
این استاد حوزه علمیه در جمع فرهنگیان شهرستان سرخه از مقبولیت، محبوبیت، موفقیت، معرفت و آگاهی، معنویت و مدیریت به عنوان شش میم مربی‌گری یاد کرد و گفت: اگر معلمی به این 6 سلاح مجهز شد، می‌تواند با برقراری ارتباط صحیح و مناسب با دانش آموزان تاثیرگذار باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر