کد خبر: 75387 A

امام جمعه شاهرود:

دشمنان تلاش می‌کنند مردم را از حضور در انتخابات منصرف کنند و به همین خاطر مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها را بزرگ جلوه می‌دهند و حضور مردم در انتخابات را بی اثر جلوه می‌کنند.

ایلنا - سمنان: امام جمعه شاهرود در نشست شورای همفکری و اندیشه سازمان بسیج طلاب و روحانیون گفت: خط توطئه دشمنان با تصمیم شورای نگهبان کور شد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام ترابی اظهار داشت: حضور در انتخابات تجلی حماسه سیاسی ملت ایران است و باید تلاش شود تا همگان در این تجلی سهیم باشند.

وی اظهار داشت: مهم‌ترین مسئله امروز کشور انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است که باید توجه لازم به هر دو آن‌ها شود.

امام جمعه شاهرود افزود: دشمنان تلاش می‌کنند مردم را از حضور در انتخابات منصرف کنند و به همین خاطر مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها را بزرگ جلوه می‌دهند و حضور مردم در انتخابات را بی اثر جلوه می‌کنند.

ترابی خاطرنشان کرد: تمام این تلاش‌ها به این خاطر است که امروز ایران اسلامی یکی از قدرت‌های تأثیرگذار در منطقه و بین‌الملل است و پیشرفت‌های علمی و فنی ما آن‌ها را به حیرت واداشته است.

وی تصریح کرد: همه ما باید تلاش کنیم با روشنگری خط توطئه دشمنان را کور و مردم را از این توطئه‌ها آگاه کنیم و آن‌ها را برای حضور در صحنه انتخابات آماده کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر