کد خبر: 77955 A

نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در تبلیغات خود واقعیت را بگویند و سیاه نمایی نکنند.

ایلنا - سمنان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در خطبه های نمازجمعه این هفته سمنان افزود: نامزدها از فرصتی که صدا و سیما به آنها داده سوء استفاده نکنند و تنها به ارائه برنامه های خود بپردازند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد شاهچراغی اظهار داشت: نامزدها در تبیین برنامه های خود کشور را فلک زده و هیچ کاره نشان ندهند و حرفی که دشمن از آن شاد شود بر زبان نیاورند.

وی با تاکید بر اینکه مردم ایران بصیرت دارند، اضافه کرد: مردم با بصیرت نامزدهای سوء استفاده کننده را نمی پذیرند.

شاهچراغی به برنامه نامزدها در عرصه های مختلف اشاره و تصریح کرد: تاکید برنامه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بر اقتصاد است اما باید بدانند اقتصاد بدون فرهنگ مناسب کارساز نیست.

وی با اشاره به توجه امام خمینی(ره) به مساله انتخابات، خاطرنشان کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی از مردم خواستار حضور پای صندوق های رای و انتخاب اصلح بود.

وی از بی توجهی به فرهنگ دینی در برنامه نامزدهای ریاست جمهوری انتقاد و اضافه کرد: در برنامه این افراد هیچ حرفی در مورد مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن و برخورد با بدحجابان و بی عفت ها گفته نمی شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی فرهنگی است، گفت: فرهنگ باید جلوتر از بقیه چیزها باشد.

وی به اتفاقات کشور سوریه اشاره کرد و افزود: مساله سوریه مساله جهان اسلام است و مشکل امروز کشور سوریه راه حل نظامی ندارد و باید از در مذاکره سوریه به امنیت برسد.

امام جمعه سمنان با اشاره به واقعه 15 خرداد، این واقعه را دارای ریشه ای عاشورایی و بر پایه پیروی از ولایت فقیه دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر