کد خبر: 85284 A

با آغاز فصل تابستان؛

جانشین استاندار و دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفرهای استان سمنان از تشدید نظارت بر مراكز ارائه خدمات گردشگری این استان خبر داد.

ایلنا: دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفرهای استان سمنان اظهار داشت: با آغاز فصل تابستان و سفرهای تابستانه و با هدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران، نظارت بر مراکز ارائه خدمات گردشگری استان سمنان افزایش یافت.

به گزارش ایلنا، حمید یزدانی گفت: بر این اساس، واحدهای اقامتی و پذیرایی بین راهی به نصب نرخ نامه و پروانه بهره‌برداری، رعایت نظافت یخچال‌ها، انبار، محوطه، استفاده از قبله‌نما، رحل قرآن، استفاده از مهر و جانماز و قرآن سالم در نمازخانه‌ها و به طور کلی آماده کردن فضا و مرکز خود برای ایام تابستان و ارائه خدمات مطلوب به مسافران ملزم شدند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: در حال حاضر ۳۷ واحد پذیرایی بین راهی و ۲۳ مرکز اقامتی در استان سمنان شامل۹ هتل، یک هتل آپارتمان، هفت مهمانپذیر، سه مرکز اسکان موقت و سه کمپ گردشگری آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران هستند.

مسافران و گردشگران می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را با شماره پیامک ۳۰۰۰۶۴۱۸ و یا با شماره تلفن ۳۳۰۰۲۲۰ (دبیرخانه ستاد تسهیلات سفر) به اطلاع کار‌شناسان و بازرسان ستاد تسهیلات سفر استان سمنان برسانند.

دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفرهای استان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر