کد خبر: 85290 A

مسئول کانون فرهنگی تبلیغی سرخه؛

مسئول کانون فرهنگی تبلیغی سرخه گفت: اوقات فراغت فرصت بسیار مناسبی جهت جذب جوانان و نوجوانان و بهره‌گیری از ظرفیت درونی آن‌هاست.

ایلنا: مسئول کانون فرهنگی تبلیغی سرخه در مراسم افتتاح پایگاه اوقات فراغت در مسجد امام حسن مجتبی (ع) سرخه اظهار داشت: حداقل شرط انصاف این است که با تبلیغ موثر و ترویج ارزش‌های ناب اسلامی روح جوانان را شاداب و آنان را نسبت به آینده امیدوار کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام صادق بخشی با تاکید براستفاده مطلوب از ظرفیت‌ها به ویژه مساجد و هیئات مذهبی اظهار داشت: راه کار اساسی در کارآمدی تبلیغ ژرف طی ایام اوقات فراغت دانش آموزان، رعایت سه محور شور آفرینی، موقعیت‌شناسی و ایمان به هدف است.

مسئول کانون فرهنگی تبلیغی سرخه تصریح کرد: اوقات فراغت، بهترین، بارور‌ترین، غنی‌ترین و خلاق‌ترین موقعیت برای رشد و تعالی فرد است تا اینکه شخص به دور از قید‌ها و بند‌ها بتواند خلاقیت خود را به نمایش بگذارد.

بخشی با بیان اینکه در شهرستان سرخه دو پایگاه اوقات فراغت در تابستان امسال ایجاد شده است خاطر نشان کرد: از این دو پایگاه یکی در مسجد امام حسن شهر سرخه و دیگری نیز در مسجد شهید بهشتی روستای لاسجرد مستقر است.

وی در خاتمه تصریح کرد: آموزش قرآن، احکام، اخلاق، عقاید، تفسیر و فعالیت‌های ورزشی، تفریحی و اردویی از جمله موضوعات کلاس‌های پایگاه‌های اوقات فراغت در شهرستان سرخه است.

مسئول کانون فرهنگی تبلیغی سرخه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر