کد خبر: 85598 A

معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت به طور هماهنگ و هم زمان به منظور کنترل و نظارت بیشتر بر وضعیت بازار اقدام به اجرای «طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۲» (طرح ضیافت) به مدت بیش از یک ماه از تاریخ ۹۲/۴/۴ لغایت ۹۲/۵/۱۸ می‌کند.

ایلنا: معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از آغاز اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان از 4 تیر ماه خبر داد و گفت: این طرح تا 18 مردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: همه ساله با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تقاضا برای خرید برخی از کالا‌ها نظیر موادغذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات روغن و برنج، خرما و شیرینی‌های مرسوم این ماه افزایش می‌یابد و لزوم بازرسی و نظارت بر قیمت، تامین، توزیع و ارائه به موقع کالا و خدمات در این ایام جهت جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها و بروز تخلفات احتمالی از سوی این قبیل واحد‌ها ضروری به نظر می‌رسد.
به گزارش ایلنا، مهدی یحیایی خاطرنشان کرد: این سازمان به طور هماهنگ و هم زمان به منظور کنترل و نظارت بیشتر بر وضعیت بازار اقدام به اجرای «طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۲» (طرح ضیافت) به مدت بیش از یک ماه از تاریخ ۹۲/۴/۴ لغایت ۹۲/۵/۱۸ می‌کند.
وی گفت: بیش از ۱۵۰ بازرس و ناظر افتخاری در مقاطع صبح و بعدازظهر کنترل بازار را به عهده خواهند داشت.

معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر