کد خبر: 8714 A

استاندار سمنان:

استاندار سمنان در سفر به شهرستان آرادان در جلسه بررسی مسکن مهر این شهر شرکت کرد.

سمنان – ایلنا: استاندار سمنان در جلسه بررسی مسکن مهر شهرستان آرادان اظهار داشت: سخنان دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور محترم در اجلاس اخیر سازمان ملل کوبنده و دشمن شکن بود و پشت استکبار را به لرزه درآورد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از سمنان، عباس رهی در جلسه بررسی مسکن مهر شهرستان آرادان افزود: سخنان ریاست جمهوری در سازمان ملل ارزشمند بود و این موضع گیری پس از سخنان شهید رجایی ارزشمند‌ترین سخنان و موضع گیری بود.

وی سپس به راهپیمایی لبیک یا رسول الله (ص) مردم استان سمنان در روز گذشته اشاره و از حضور حماسی و گسترده مردم این استان تقدیر کرد.

رهی مردم استان سمنان را انقلابی، حاضر در صحنه و ولایتمدار خواند و تاکید کرد: هرگاه مردم ایران در خصوص مسئله‌ای احساس خطر کنند و یا شاهد توهین به مقدسات و ائمه اطهار(ع) باشند به صحنه می‌آینده و پاسخ کوبنده‌ای می‌دهند.

استاندار سمنان رسیدگی به مسائل و مشکلات شهرستان آرادان را خواهان شد و تاکید کرد: آرادان تداعی کننده نام دکتر احمدی‌نژاد رئیس جمهور است.

در ادامه این سفر استاندار سمنان از مرکز نگهداری سالمندان گرمسار به مناسبت روز سالمند و سایت مسکن مهر گرمسار و ایوانکی بازدید خواهند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر