کد خبر: 12783 A

این کارگاه با همکاری خانه مشاور نسل امروز با سخنرانی عبدالمحمد طاهری، محبوبه حقیقی و بنفشه امیدوار در روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه در تالار آزادی برگزار می‌شود.

شیراز- ایلنا: مدیر اجتماعی و مشارکتهای مردمی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز گفت: به منظور آشنایی والدین، کارگاه آموزشی «فرزندان خود را چگونه دریابیم» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، عبدالکریم رحیمی با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام بر تربیت کودک، اظهار داشت: باید قدر کودکان که هدیه‌ای از جانب خداوند هستند را بدانیم و با تربیت صحیح آن‌ها وظیفه خود را در برابر این ودیعه‌های الهی به خوبی انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه والدین برای تربیت صحیح فرزندان نیازمند آموزش هستند، گفت: تربیت کودکان نیازمند کسب آگاهی از دنیای آن‌ها است که در همین راستا والدین باید با شرکت در کارگاه‌های آموزشی و مطالعه کتابهای سودمند که مستند و دارای ارزش علمی‌ و هویت اسلامی‌ هستند، به این مهم دست یابند.

مدیر اجتماعی و مشارکتهای مردمی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز، از برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان فرزندان خود را چگونه دریابیم، خبر داد و خاطرنشان کرد: این کارگاه با همکاری خانه مشاور نسل امروز با سخنرانی عبدالمحمد طاهری، محبوبه حقیقی و بنفشه امیدوار در روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه در تالار آزادی برگزار می‌شود.

رحیمی افزود: بیش فعالی کودکان، رشد‌شناختی فرزندان، کنترل خشم فرزندان، فرزندان و بازیهای کامپیوتری، والدین و رشد فرزندان، تعلیم و تربیت فرزندان و خانواده و ارتباط موثر در این کارگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر