کد خبر: 1594 A

شهردار شیراز:

استفاده از جدید‌ترین یافته‌های علم گیاه‌پزشکی در گسترش و بهبود کیفیت فضاهای شهری در شیراز بسیار موثر است.

شیراز - ایلنا: شهردار شیراز گفت: استفاده از جدید‌ترین یافته‌های علم گیاه‌پزشکی در گسترش و بهبود کیفیت فضاهای شهری در شیراز بسیار موثر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازشیراز، علیرضا پاک‌فطرت امروز در آیین گشایش بیستمین کنگره گیاه‌پزشکی ایران اظهار کرد: به اعتقاد ما شهروندان مهم‌ترین واحد شهری هستند که باید فعالیتهای قابل توجهی را برای رضایتمندی آن‌ها انجام داد.

وی بیان کرد: بسیاری از طرحهای تحقیقاتی و علمی با همکاری مدیریت شهری روند بهتری می‌یابد و مدیریت شهری را در طرح‌ریزی و تدوین برنامه‌هایی که اهداف نهایی آن‌ها دستیابی به شهر ایمن و سالم است، یاری می‌کند.

شهردار شیراز با اشاره به تاثیر علم گیاه‌پزشکی در برنامه‌ریزی فضاهای شهری خاطرنشان کرد: علم گیاه پزشکی می‌تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف شهرداری‌ها داشته باشد.

وی سپس به شعار بیستمین کنگره گیاه‌پزشکی ایران «گیاه سالم، جهان سالم» اشاره و اضافه کرد: برخلاف تلاشهای انجام شده در عرصه بین‌الملل برای افزایش سلامت انسان‌ها نزدیک به ۸۵ درصد از مردم جهان در شرایط زندگی می‌کنند که از حق سلامتی به دور هستند.

پاک فطرت با بیان اینکه مدیریت شهری در تحقق افزایش حق سلامتی شهروندان تاثیرگذار است، گفت: در این زمینه شهرداری شیراز با استفاده از اطلاعات علمی تبادل شده در بیستمین کنگره گیاه پزشکی ایران می‌تواند برای دستیابی به شهر ایمن و سالم برنامه‌ریزی مناسبی انجام دهد.
پایان پیام

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر