کد خبر: 1922 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم:

این طرح‌ها شامل خوابگاه‌های دانشجویی، خانه بهداشت، پایگاه اورژانس جاده‌ای، ساختمان‌های اداری و خدماتی دانشگاه همچنین نصب و راه اندازی تجهیزات پیشرفته پزشکی می‌باشد.

شیراز - ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با بیان این مطلب که ۱۶ پروژه بهداشتی درمانی در هفته دولت در شهرستان جهرم افتتاح می‌شودافزود: هفته دولت هفته بیان دستاورد‌ها و خدمات نظام به مردم است تا روز به روز بخش سلامت کشور شاهد موفقیت‌های بهتر و بیشتری شود به همین خاطر در هفته دولت امسال با حمایت و تلاش مسئولان وزارت بهداشت و مساعدت مجموعه مدیران شهرستان جهرم، بیش از ۱۶ پروژه بهداشتی، خدماتی و درمانی با اعتبار ۲۷ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، دکتر سیدمحمدکاظم تدین با اشاره به طرح‌های دانشگاه ابراز داشت: این طرح‌ها شامل خوابگاه‌های دانشجویی، خانه بهداشت، پایگاه اورژانس جاده‌ای، ساختمان‌های اداری و خدماتی دانشگاه همچنین نصب و راه اندازی تجهیزات پیشرفته پزشکی است.

تدین ضمن اشاره به ضرورت نگاه ویژه به خانه‌های بهداشت در سطح روستا‌ها بیان کرد: بحمداله با افتتاح آخرین خانه بهداشت مصوب دانشگاه در روستای محروم امیرسالار امسال شاهد جشن تکمیل خانه‌های بهداشت در سطح شهرستان جهرم هستیم.

وی همچنین روند توسعه پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای را در جهرم کم نظیر دانست و اعلام کرد شهرستان جهرم جزو مناطقی در کشور محسوب می‌شود که دسترسی به پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای در زمان کمتر از استاندارد‌های کشوری صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم تصریح کرد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی بخش خفر نیز در زمینه پیشرفت فیزیکی، مراحل نهایی را طی می‌کند و امیدواریم تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر