کد خبر: 1939 A

رییس شورای اسلامی شهر شیراز:

رییس شورای شهر شیراز خواستار بیان صریح خواسته‌های قانونی مسئولان در نامه نگاری‌ها و مکاتبات رسمی با شورا شد.

شیراز - ایلنا: رییس شورای اسلامی شهر شیراز در نطق پیش از دستور خود با انتقاد تلویحی از فرماندار شیراز، نامه نگاری‌های فرمانداری با شورای شهر را سیاسی خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، علی زحمت کش در آغاز دویست شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، با اشاره به صدور مجوز حضور مجدد فاظمه هوشمند در صحن علنی شورا افزود: با توجه به تجربه‌ای که قبلا از اجرای خواسته‌های برخی دوستان دارم، نمی‌توانم اقدامی را که صراحتا خواسته نشده است انجام دهم زیرا ممکن از صاحبان نامه در آینده آن را انکار کنند.

وی از فرماندار خواست تا اگر خواسته‌ای قانونی از شورا دارد، آن خواسته را با استناد به مواد و تبصره‌های قانونی به صورت کاملا شفاف بیان کنند. زحمتکش با بیان این مطلب که اجازه نخواهدداد شورا از یک سوراخ دوبار گزیده شود، افزود: قبلا خواسته مسئولی را که طی نامه از شورا درخواست شده بود عمل کرده ولی بعد از آن مسئول نگارنده نامه، اعلام کرده که منظور او انجام چنین کاری نبوده است!

رییس شورای شهر شیراز خواستار بیان صریح خواسته‌های قانونی مسئولان در نامه نگاری‌ها و مکاتبات رسمی با شورا شد و گفت: اگر موردی عنوان می‌شود باید صراحتا اسم برده شود، نمی‌شود در امور سیاسی کاری کرد.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر