کد خبر: 2160 A

سرمربی تیم ملی کاراته:

نوع مدیریت حاکم بر هیات کاراته فارس باعث شده است تا کاراته فارس راه پیشرفت و ترقی خود راپیداکرده کندومن معتقدم که این نوع مدیریت و تدبیر موجب رشد این رشته ورزشی خواهد شد.

شیراز - ایلنا: سرمربی تیم ملی کاراته ایران با اشاره به سابقه ورزش کاراته در استان فارس گفت: نوع مدیریت حاکم بر هیات کاراته فارس باعث شده است تا کاراته فارس راه پیشرفت و ترقی خود راپیداکرده کندومن معتقدم که این نوع مدیریت و تدبیر موجب رشد این رشته ورزشی خواهد شد.

به گزراش خبرنگار ایلنا ازشیراز، وحید خواجه حسینی که چندی پیش با تیم ملی کاراته در مسابقات قهرمانی غرب آسیا شرکت کرده بود، به حضور داوران بین المللی استان فارس در این مسابقات اشاره کرد و افزود: آقایان رضایی و شلتوک کار در کنار خیری‌پور در این مسابقات قضاوت‌های کم نقص و خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که کاراته فارس در حال توسعه همه جانبه است.

وی که با انعقاد قرار دادی با هیات کاراته استان فارس به این استان سفر کرده تا تمرینات تیم‌های استان فارس را زیر نظر داشته باشد در حاشیه اردوی تیم‌های آینده سازان وهمچنین تمرین با مربیان کاراته فارس اظهارداشت: آموزش، سرمایه گذاری بر روی تیم‌های پایه و استفاده از مربیان جوان از جمله سیاست خوبی است که هیات کاراته فارس بر روی آن بر نامه ریزی کرده است.

وی گفت: اگر به تاریخ این ورزش نگاه کنیم خواهیم دید که کاراته در فارس همواره افتخار آفرین بوده و بازیکنان بسیاری را به کشور معرفی کرده است.

خواجه حسینی افزود: خوشبختانه مسوولان هیأت کاراته استان با نگاهی کار‌شناسانه اقدام به برگزاری این اردو‌ها نموده‌اند و حضور مربیان در اینگونه اردو‌ها باعث ارتقا فنی آن‌ها می‌شود.

وی در ادامه به لزوم تقویت تفکر کار گروهی اشاره کرد و گفت: وقتی یک حرکت مثبت آغاز می‌شود همه بایسد سعی کنند تا خود را باخرد جمعی تطبیق دهند، چراکه حرکت رود به سمت دریا با وجود یک تکه سنکگ در مسر عبور آب متوقف نمی‌شود.
خواجه حسینی ادامه داد: اگر فردی نمی‌تواند خود را با کار تیمی وفق دهد قطعا مشکل دارد ومادامی که منیت‌های وجود خود را ازبین نبرده است باید بااین مشکل زندگی کند. به اعتقاد وی برای رسیدن به موفقیت باید منیت‌ها را شکست تا بتوان رشد کرد.

براساس براساس هماهنگی و برنامه ریزی هیأت کاراته فارس مقررگردیده تا وحید خواجه حسینتی دو روز آخر هرهفته با حضوئر درشیرازضمن زیر نظر گرفتن تمرینات تیم‌های استان فارس، با مربیان فعال و بر‌تر استان فارس نیز کلاس تمرین مشترک داشته باشد.
پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر