کد خبر: 42568 A

نماینده شیراز:

تنها در سایه شرایطی متعادل و همدلی و اتحاد بهتر می‌توان به اهداف کشور دست پیدا کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: عمل به رسالت شرکت در انتخابات نباید به گونه باشد که کشور را با مخاطره مواجه کند.
به گزارش ایلنا ازشیراز، ضرغام صادقی که به عنوان سخنران قبل از خطبه‌های نماز جمعه شیراز، سخن می‌گفت، با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری، گفت: انتخابات باید به یک نماد ملی تبدیل شود، برای رسیدن به این هدف هم تنها راه، اتحاد است.
صادقی ایجاد فضای ارام به همراه اتحاد و همدلی را از الزمات انتخاباتی مطلوب برشمرد و گفت: تنها در سایه شرایطی متعادل و همدلی و اتحاد بهتر می‌توان به اهداف کشور دست پیدا کرد.
وی با تصریح اینکه معیار تمام حرف، حرکت و رفتار‌ها باید سخنان و منویات مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف باشد، خاطرنشان کرد: تاکید مقام معظم رهبری امروز بر اتحاد و همدلی و فضای تفاهم است.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مراقب بود که اختلافات میان مسئولین باعث فراموش شدن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نشود.
صادقی با اشاره به اینکه اتحاد و همدلی باید به عنوان یک اولویت برای تمامی مسئولین نظام مطرح باشد افزود: پرهیز از اختلاف، غرور، تعصب بی‌دلیل و رخوت انقلابیون از جمله مباحثی است که باید مورد توجهی خاص قرار گیرد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی وجود و بروز اختلاف خصوصا میان مسئولان نظام را بسیار خطرناک توصیف و تصریح کرد: همه باید به نحو و گونه‌ای عمل کنیم که اختلاف سلیقه و عقیده، موجب بروز مشکل برای نظام اسلامی نشود.
صادقی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نمی‌توان و نباید مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه را کتمان کرد، گفت: همه دستگاه‌ها نظارتی وظیفه دارند که با قدرت و دقت بیشتر نظارت‌ها را بر بازار گسترده‌تر انجام دهند.
وی رفع مشکلات بازار را امری لازم و وظیفه همه دستگاههای نظارتی و مسئولان دانست و تاکید کرد: باید آرامش را بر بازار حاکم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر