کد خبر: 7168 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم:

همزمان با هفته دفاع مقدس، جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی جهرم با خانواده شهید محمد ایرانمنش از شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم دیدار کردند.

ایلنا - شیراز: همزمان با هفته دفاع مقدس، جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی جهرم با خانواده شهید محمد ایرانمنش از شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم دیدار کردند.

به گزارش خبر نگار ایلنا از شیراز، در این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن گرامیداشت ایام دفاع مقدس گفت: خانواده‌های شهدا میراث گرانبهای اسوه‌های مقاومت هستند که باید همواره در راستای قدر‌شناسی از صبوری آنان مورد تکریم و تجلیل قرار گیرند.

سید محمد کاظم تدین تدین با اشاره به روحیه اخلاص پزشکان و پرستاران در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز هم داشتن همین روحیه باعث شده تلاشگران عرصه سلامت کشور در خدمت رسانی خالصانه به مردم عزیز سربلند باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و مقام شامخ این عزیزان ابراز داشت: دعای خیر خانواده شهدا بدرقه راه این ملت و نظام اسلامی است و مردم ما هرگز ایثارگری‌های شهدا را فراموش نخواهند کرد زیرا موفقیت‌های امروز کشور مرهون جانفشانی و ایثارگری‌های شهدای عزیز می‌باشد.

وی ضمن تقدیر از خانواده شهید محمد ایرانمنش، زحمات بی‌شائبه پدر و مادر این شهید را در تربیت و پرورش فرزندانی این چنین، مایه مباهات جامعه و نظام اسلامی دانست.

در خاتمه این دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اهدای لوح تقدیر از خانواده این شهید ارجمند قدردانی کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر