کد خبر: 82736 A

صحرائیان یادآور شد؛

بالغ بر 90درصد اعتبارات مربوط به سفر مقام معظم رهبری به استان فارس از محل اعتبارات وزارت نفت (طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز) محقق شده است.

شیراز-ایلنا:مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس گفت: بالغ بر 90درصد اعتبارات مربوط به سفر مقام معظم رهبری به استان فارس از محل اعتبارات وزارت نفت (طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز) محقق شده است.

به گزارش خبرنگارایلنا، علیرضا صحرائیان امروز و در جلسه بررسی پروژه‌های استانی مصوب سفر مقام معظم رهبری که از محل اعتبارات وزارت نفت(طرح کمک به عمران مناطق نفت خیز) تأمین اعتبار می‌شود اعلام کرد: 312 پروژه مصوبه سفر مقام معظم رهبری با پیشرفت بیش از90 درصد و 212 پروژه مصوبه سفر دور دوم دولت با پیشرفت کلی 60 درصد اجرا شده است.

صحرائیان در این نشست كه با حضور کارشناسان و نماینده وزارت نفت و نمایندگان دستگاه های اجرایی مربوطه برگزار شد، ضمن تشکر از همکاری وزارت نفت در مورد پروژه هایی که به بهره برداری رسیده اند خواستار تخصیص سریع تر مابقی اعتبارات پروژه ها شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس همچنین بر لزوم پیگیری دستگاه های اجرایی و تلاش به منظور اتمام به موقع پروژه های یاد شده تأکید كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر