کد خبر: 8410 A

دراین کلاس که ۱۳ وچهاردهم مهرماه برگزار می‌گردد، مربیان کاراته فارس زیر نظر ریحانه درفشی دارای کمربند سیاه‌دان ۵ از سبک گو جوریو است و از مدرسین فدراسیون کاراته محسوب می‌شود شی تی کاتاهای این سبک را آموزش می‌بینند.

شیراز - ایلنا: هیات کاراته استان فارس استاژشی تی کاتا را دربخش بانوان برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سرپرست هیات کاراته استان فارس با بیان این مطلب گفت: با توجه به اهمیت مبحث آموزش وبا هدف بالابردن سطح دانش فنی مربیان جوان و همچنین یکسان سازی اطلاعات دیگر مربیان بانوان استان اقدام به برگزاری یک کلاس آموزش شی تی کاتا سبک گوجوروی كرده‌ایم.

عباس رضایی ادامه داد: دراین کلاس که ۱۳ وچهاردهم مهرماه برگزار می‌گردد، مربیان کاراته فارس زیر نظر ریحانه درفشی دارای کمربند سیاه‌دان ۵ از سبک گو جوریو است و از مدرسین فدراسیون کاراته محسوب می‌شود شی تی کاتاهای این سبک را آموزش می‌بینند.

وی با بیان این مطلب که باید پذیرفت که کاراته استان باقراگرفتن درمسیر برنامه محوری وحرکت برای تحقق اهداف کلان برنامه راهبردی این ورزش روزگار جدیدی را در ورزش کشور می‌گذراند، افزود: آنچه مسلم است موفقیت این تفکر می‌تواند آینده این ورزش را د رکشواباروشنی همراه سازد.

رضایی افزود: نباید ازنظردورداشت که رویکرد برنامه محوری که درورزش کمتر مورد توجه قرار گرفته اگر دراستان با موفقیت همراه شود، می‌تواند سرمنشاء اتفاقات مثبت جدیدی در کاراته استان باشد.

رضایی در پایان با تاکیدبر این نکته که موفقیت تفکربرنامه محوری حاکم برکاراته، افتخارات این ورزش را به دنبال خواهد داشت وناکامی وتخطئه این تفکر موجبات حرکت درراستای تفکرات سنتی را پیامد دارد. افزود: با این تفکر ما به دنبال حمایت از سبک‌ها ی مختلف کاراته به عنوان بالهای توانمند کاراته استان هستیم، چرا که اعتقاد داریم توانمندی سبک‌ها یعنی توانمدی پیکره کاراته استان فارس.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر