کد خبر: 8629 A

یک دوره مسابقه اتومبیلرانی در بخش مهارت (اسلالوم) تحت عنوان هفته دفاع مقدس در شیراز برگزار شد و اتومبیلرانان برتر فارس شناخته شدند.

ایلنا - شیراز: یک دوره مسابقه اتومبیلرانی در بخش مهارت (اسلالوم) تحت عنوان هفته دفاع مقدس در شیراز برگزار شد و اتومبیلرانان برتر فارس شناخته شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، رئیس کمیته اتومبیلرانی استان فارس در این باره گفت: این مسابقه در پنج کلاس و در باشگاه کارتینگ شهید گودرزی برگزارشد و مهارت اتومبیلرانان را مورد سنجش قرارگرفت.

فرشید دانشور افزود: ورود برای علاقه مندان به این مسابقه آزاد بود و آنها با هر اتومبیل استاندارد می توانستند شرکت کنند و مهارت اتومبیلرانان در حرکت بین موانع و گذر از پیچهای تند و سرعت عمل مورد سنجش قرار گرفت.

وی افزود: 44 دراین مسابقه شر کت کردند که در میان آنها نیز تعدای از بانوان اتوملبیران نیز حضور داشتند و تعدادی از شرکت ها نیز جوایزی برای این مسابقات در نظر گرفته بودند.

به گفته ی دانشور در پایان این مسابقات ودر کلاس تا 1500cc: 1- نادر جلالی اول شد و علیرضا مبارکی و سهیل معاون شهیدی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در کلاس 1500 تا 1800 cc: 1 نادر جلالی باردیگر برسکوی نخست ایستاد، محسن مصیبی دوم شد و حسین بهمن پوربه مقام سوم بسنده کرد.

وی افزود: در کلاس 1800 تا 2000cc: 1 علیرضا علیرضا مبارکی با پشت سرنهادن تمامی رقبا اول شد. سهیل معاون شهیدی دوم شد و منصور زرمهربه مقام سوم دست یافت.

اما در کلاس 2000cc به بالا و GT:1 این نادرجلالی بود که بالاتر از سید رضا حسینی و محمد حسین کاربخش که به ترتیب دوم و سوم شدند،به مقام قهرمانی رسید.

گفتنی است در کلاس اختصاصی بانوان نیز زهرا دانشوراول شد، سارا ده بزرگی دوم شد و سمیرا باغچه سرا نیز به مقام سوم دست یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر