کد خبر: 8632 A

نشست مشترک هیأت های ورزشی استان فارس با مسوولان نیروی انتظامی استان در خصوص چگونگی برگزاری برنامه های ورزشی و فرهنگی تشکیل شد.

شیراز - ایلنا: به مناسبت هفته نیروی انتظامی حدود 20 برنامه ویژه ورزشی و فرهنگی در پارکهای شیراز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، نشست مشترک هیأت های ورزشی استان فارس با مسوولان نیروی انتظامی استان در خصوص چگونگی برگزاری برنامه های ورزشی و فرهنگی تشکیل شد.

مسوول اداره آموزش مشارکت های عمومی نیروی انتظامی استان فارس با اشاره به اهمیت اجتماعی تصریح کرد: با توجه به اینکه اساس اقتدار نیروی انتظامی مشارکت عمومی است،ویژه برنامه هایی در حوزه ورزش و سلامت داریم که مشارکت بیشتر خانواده ها مورد نیاز می باشد.

سرهنگ روزبه ای حضور خانواده ها را یک قدم موثر در مقابله با آسیب های اجتماعی دانست و افزود: در راه تحقق این امر، ورزش یکی از عوامل موثر در جذب خانوادهاست

معاون توسعه ورزش قهر مانی در این نشست نیز گفت: هدف مشتر ک ما با نیروی انتظامی ایجاد نشاط و سلامتی در جامعه است از این روتلاش می کنیم که این امر نیز محقق شود.

سید محمد رضا هاشمی نژاد بیان داشت: ورزش بهترین مقوله برای جلوگیری از ناهنجاریهای اجتماعی است ضمن اینکه سلامتی انسانها در گرو رویکرد به ورزش است.

وی ادامه داد: از سوی هیاتهای ورزشی استان برای گرامی داشت هفته نیروی انتظامی برنامه ورزشی مختلفی در نظر داریم تا از این راه خانواده ها را جذب ورزش نماییم.

هاشمی نژاد بیان داشت: ورزش های همگانی، رزمی، کونگ فو، تیر وکمان، پینگ پنگ، پهلوانی و زورخانه ای، طناب کشی، دارت، موتای، اسکیت، ووشو، نمایش پتانک، پرواز بادبادکها و پیاده روی عمومی از جمله رشته هایی است که طی هفته نیر وی انتظامی بر گزار می شود.

گفتنی است، برنامه مشترک هیأتهای ورزشی و نیروی انتظامی، روزجمعه 14 مهر ماه در پارکهای آزادی، جنت، بعثت و بلوار چمران بر گزار می شود.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر