کد خبر: 86376 A

مدیرعامل سیمان لامرد:

تا پایان خردادماه امسال، بیش از ۴۰ هزار تن سیمان صادر کرده‌ایم و امیدواریم تا پایان سال این رقم را به ۲۰۰ هزار تن برسانیم.

ایلنا: مدیرعامل کارخانه سیمان لامرد استان فارس وعده داد که این مجموعه تلاش می‌کند تا پایان امسال تولید را به سقف یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن برساند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، ابراهیم غلامزاده، در جمع خبرنگاران در شیراز حجم تولید سال گذشته کارخانه سیمان لامرد را سال گذشته ۸۵۰ هزار تن کلینکر و ۷۴۵ هزار تن سیمان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه امسال در پایان فصل بهار ۳۵۰ هزار تن کلینکر و ۲۰۸ هزار تن سیمان در کارخانه سیمان لامرد تولید شده است، حجم صادرات محصولات این کارخانه در سال ۹۱ را بالغ بر ۶۰ هزارتن دانست.

غلامزاده، مقصد صادرات کارخانه سیمان لامرد را عراق، امارات و تاجیکستان بیان و اضافه کرد: امسال تا پایان خردادماه بیش از ۴۰ هزار تن سیمان صادر کرده‌ایم و امیدوار هستیم تا پایان سال این رقم را به ۲۰۰ هزار تن برسانیم.

وی در بخش دیگری از این نشست در خصوص انتخاب سیمان لامرد به عنوان یکی از واحدهای تولیدی نمونه کشور، کیفیت، میزان صادرات، ارزآوری، سرمایه گذاری در بخش آموزش و تلاش برای توسعه کمی و کیفی منابع انسانی کارآمد و توجه به استاندارد‌ها را از عوامل این انتخاب اعلام کرد.

مدیر عامل کارخانه سیمان لامرد گفت: با وجود اینکه دریافت نشان استاندارد در یک واحد صنعتی نظیر این کارخانه، ظرف مدت دوسال امری غیرممکن است، اما تلاش‌های متخصصان در سیمان لامرد، یک غیرممکن را ممکن ساخت و توانستیم نشان استاندارد را برای ۴ نمونه از تولیدات دریافت کنیم.

غلامزاده، از سیمان تیپ دو، تیپ یک ۴۲۵، تیپ یک ۵۲۵ و تیپ پنج به عنوان را چهار نمونه از تولیدات این واحد صنعتی که نشان استاندارد دریافت کرده‌اند نام برد.

مدیر عامل کارخانه سیمان لامرد همچنین خاطرنشان کرد: این واحد تجاری موفق به دریافت نشان‌های استاندارد بین المللی نظیر ایزو ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱، ۹۰۰۱، استاندارد CE اروپا، استاندارد SGS و استاندارد تاجیکستان نیز شده است.

سیمان لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر