کد خبر: 87047 A

استاندار فارس در دیدار با منتخبین شورای شهر شیراز:

شان مردم شیراز بالاست و از همین رو نباید با ساختن دو –سه پل و زیرگذر فكر كنیم كار بزرگی در شهر صورت گرفته است.

ایلنا: استاندار فارس با بیان این مطلب که در خردادماه  انتخاباتی سالم و امن‌ را برگزار کردیم افزود: من به برخی از نامزدهای شورای شهر شیراز نظر داشتم، اما هیچکس تا آخرین لحظه نفهمید که من به چه کسی رای خواهم داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، حسین صادق عابدین که ظهر امروز در جمع منتخبین مردم شیراز برای حضور در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز سخن می‌گفت، افزود: اعضای جدید شورای شهر شیراز باید هرچه سریع‌تر به وحدت رویه برسند.

وی بابیان این مطلب که قرار نیست شورای شهر به دنبال حل همه مشکلات اسلام و مسلمین باشد، خطاب به نمایندگان مردم شیراز در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز گفت: همینکه بخشی از وظایف مندرج در قانون خود را انجام دهید کار مهمی صورت گرفته است.

صادق عابدین در ادامه به حضور سلایق مختلف در شورای چهارم شیراز اشاره کرد و افزود: در بین ۲۱ عضو جدید شورای شهر شیراز نگاه‌های گسترده‌ای از فرهنگی گرفته تا عمرانی وجود دارد، اما این نگاه‌ها باید در چهارچوب قانون به وحدت رویه برسند تا نتیجه آن اصلاح وضعیت کنونی شهر شیراز باشد.

وی با اشاره به اینکه فرصت خدمتگزاری کوتاه است گفت: نگذارید این فرصت کوتاه به دعواهای درونی و انعکاس آن در رسانه‌ها بگذرد که نتیجه‌ای جز کینه‌توزی به دنبال نخواهد داشت.

استاندار فارس از منتخبین شورای شهر شیراز خواست تا با بهره گرفتن از تجارب شوراهای دیگر کلان شهر‌های کشور و بهره بردن از نقاط قوت شورای سوم، شورایی به مراتب بهتر از شورای قبل به وجود آورند.

صادق عابدین در ادامه تلویحآ از عملکرد شهرداری شیراز انتقاد کرد و افزود: شان مردم شیراز بالاست و از همین رو نباید با ساختن دو –سه پل و زیرگذر فکر کنیم کار بزرگی در شهر صورت گرفته است.

وی انتخاب شهردار را نقطه عطف کار در شورا‌ها دانست و افزود: شورای چهارم باید شهرداری را انتخاب کند که در زمان انتخابات بتوان از وی به عنوان یک وزیر یا حتی کاندیدای ریاست جمهوری یاد کرد.

به اعتقاد استاندار فارس، شهردار منتخب شورای شهر باید رتبه شهردار شیراز را در اذهان بالا ببرد.

استاندار فارس با بیان این مطلب که دو سال است منتظر شهردار شیراز نشسته‌ایم تا با حضور در استانداری مشکلات شهر شیراز را برای چاره‌اندیشی در استانداری ارائه نماید، افزود: روزنامه‌ها و تریبون‌های سخنرانی محل اعلام کردن مشکلات نیست.

صادق عابدین در بخش پایانی سخنانش از اعضای شورای چهارم شهر شیراز خواست که به شورا و شهرداری محلی برای تحقق مطالبات مردم نگاه کنند نه محلی برای ارضا اهداف سیاسی گروه‌ها و احزاب.

استاندارفارس شورای شهر شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر