کد خبر: 88604 A

محمد ارشدی:

حسن روحانی در کابینه جدید به نقش مدیریت بحران و زمان توجه ویژه دارد و از مدیرانی در کابینه استفاده خواهد کرد که در این دو بخش از مدیریت توانایی‌های لازم را داشته باشند.

ایلنا: رییس ستادهای مردمی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهور گفت: با توجه به رایزنی‌های انجام گرفته و ژرف اندیشی رییس جمهور منتخب، کابینه‌ای قوی، باشور و حال جهادی در راه است که نقطه عطفی تاریخی، در ادوار پس از پیروزی انقلاب خواهد بود.
محمد ارشدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در شیراز، با بیان این مطلب که مرداد طلایی برای ایران در راه است افزود: حسن روحانی در کابینه جدیدبه نقش مدیریت بحران و زمان توجه ویژه دارد و از مدیرانی در کابینه استفاده خواهد کرد که در این دو بخش از مدیریت توانایی‌های لازم را داشته باشند.
وی کابینه جدید را کابینه‌ای برگرفته از روحیه جهادی، انقلابی، قانونمداری و حس میهن دوستی دانست و ادامه داد: پیش بینی می‌شود که میانگین سنی کابینه جدید، میانگین جوانی باشد.
ارشدی ضمن تقدیر از کارگروه‌های مختلف و افراد دلسوزی که بدون هیچ چشم داشتی، رییس جمهور منتخب را در انتخاب افراد بر‌تر یاری کردند، به نقش برادر رییس جمهور در ایجاد فضایی مناسب برای بهره‌مندی از خرد جمعی درانتخاب کابینه اشاره کرد و افزود: حسین فریدون در لحظات سخت و در هجمه‌های فراوان همواره در کنار حسن روحانی، آرمان‌ها و وعده‌هایی که به مردم داده ایستاده است.
این فعال سیاسی اهل استان فارس در ادامه از برخی نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد و افزود: به دلیل اینکه برخی از نمایندگان مجلس در فضایی تعامل برانگیز و با انسجام به دنبال ارائه نقاط ضعف و قوت این استان و حق و حقوق فارس نیستند از آن‌ها گله‌مند هستیم.
وی در پایان نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی را افراد با توان و دانشی دانست که در صورت اتحاد در فکر و عمل می‌توانند بسیاری از مشکلات کنونی این استان را در مدت زمانی کوتاه مرتفع کنند.

محمد ارشدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر