کد خبر: 94575 A

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز:

با توجه به اینكه حمایت‌ نرم‌افزاری از ورزشكاران و فعالیت‌های ورزشی وظیفه اصلی شهرداری محسوب نمی‌شود، این مجموعه در راستای اشاعه فرهنگ ورزش حمایت سخت‌افزاری را در دستور كار دارد.

ایلنا: معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز گفت: با توجه به اینکه حمایت‌ نرم‌افزاری از ورزشکاران و فعالیت‌های ورزشی وظیفه اصلی شهرداری محسوب نمی‌شود، این مجموعه در راستای اشاعه فرهنگ ورزش حمایت سخت‌افزاری را در دستور کار دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، حمید فرخ‌زاده امروز دوشنبه گفت: شهرداری در حد بضاعت از فعالیت‌هایی که جنبه همگانی داشته باشد در ابعاد سخت افزاری حمایت خواهد کرد اما حمایت‌های مادی مشروط به پذیرش و مصوبه شورای اسلامی شهر خواهد بود.

وی با اشاره به دیدارش با مدیرکل بنیاد شهید استان فارس گفت: این جلسه دستاوردهای خوبی در زمینه خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان داشت.

وی جانبازان را الگوی ارزشمندی برای همه افراد جامعه در ابعاد مختلف خصوصا فعالیت‌های ورزشی دانست و احساس مسئولیت، تلاش برای حضور موثر در عرصه‌های اجتماعی، اخلاق‌خوش، توقع حداقلی و... را از صفات ارزشمند و نیکو در سطح جامعه عنوان و اضافه کرد: این خصوصیت‌ها می‌تواند توسط قشر جانباز در جامعه تسری یابد.

فرخ‌زاده با اشاره به مصوبات جلسه یاد شده، گفت: بر اساس مصوبات این جلسه مقرر شد معاونت فرهنگی و اموراجتماعی شهرداری در زمینه موضوعات عمرانی مورد بحث مذاکرات و رایزنی را با معاون فنی و عمرانی انجام دهند تا چنانچه راهی برای انجام فعالیت‌های عمرانی پیشنهاد شده وجود دارد، این امور بصورت عملیاتی انجام شود.

معاون فرهنگی و اموراجتماعی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: دیگر مصوبات این جلسه استفاده از باغ‌های خانواده، سالن‌های ورزشی، باشگاه‌ها و دیگر امکانات موجود توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران بود.

وی ادامه داد: استفاده رایگان بنیاد شهید و امورایثارگران از زمین چمن‌های‌ مصنوعی در اختیار سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، یک نوبت در هر ماه و همچنین استفاده از ظرفیت مرکز مشاوره خانواده این سازمان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

معاون فرهنگی و اموراجتماعی شهرداری شیراز، تخفیف ۳۰ درصدی فرهنگسرا و ورزشگاه برای بنیاد شهید، برگزاری اردوهای مشاوره‌ای خانوادگی و تورهای گردشگری خانواده شهدا را از دیگر مصوبات این جلسه ذکر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر