کد خبر: 9800 A

فرماندار شیراز:

پلیس ماموریت‌های بسیار زیادی بر عهده دارد و پدیده‌های اجتماعی جدیدی مانند فضای مجازی نیز به ماموریت‌های پلیس افزوده می‌شود، علاوه بر آن مسائل اجتماعی ناشی از کم کاری سایر دستگاه‌ها را نیز می‌بایست کنترل کند.

شیراز – ایلنا: فرماندار شیراز گفت: همه ما از مردم عادی تا مسئولان در رده‌های مختلف، برای خدمتگزاری بهتر و مطلوب‌تر نیازمند دعای خیر خانواده‌های شهدا هستیم.

به گزارش خبر نگار ایلنا از شیراز، جواد زرین‌کلاه در دیدار با خانواده شهدای نیروی انتظامی فارس، افزود: دیدار وگفت‌و‌گو با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باعث کسب انرژی لازم به منظور خدمت کردن هر چه بهتر به مردم می‌شود.

وی ادامه داد: سرکشی ازخانواده معظم شهدا و نیز بررسی و حل مشکلات آنان از وظایف جدی مسئولان است، زیرا شهدا جان شیرین خود را در راه خدا تقدیم کردند و این بازدید‌ها نباید محدود به زمان خاص یا مناسبت‌ها باشد.

رئیس شورای تامین شهرستان شیراز همچنین در دیدار با فرمانده انتظامی فارس، پلیس را نیرویی مقتدر و با صلابت ارزیابی و اضافه کرد: امروز نیروی انتظامی در اوج اقتدار و بالندگی قرار دارد و از سرمایه بزرگ اعتماد مردم برخوردار است.

زرین‌کلاه گفت: پلیس ماموریت‌های بسیار زیادی بر عهده دارد و پدیده‌های اجتماعی جدیدی مانند فضای مجازی نیز به ماموریت‌های پلیس افزوده می‌شود، علاوه بر آن مسائل اجتماعی ناشی از کم کاری سایر دستگاه‌ها را نیز می‌بایست کنترل کند.

وی افزود: می‌بایست همانطور که در مقوله امنیت فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شده است؛ در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی نیز دستگاه‌های فرهنگی باید با جدیت بیشتری ورود کنند و در انجام وظایف خود منتظر دستور نمانند.

سجادیان: امنیت واقعی را شهدا برایمان به ارمغان آوردند.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس نیز با بیان اینکه پلیس عضوی از جامعه و در متن مردم است، گفت: نیروی انتظامی نشان داده است که برای مردم است نه بر مردم و برای جامعه است نه بر جامعه که این امر بر گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) و قرآن کتاب وحی الهی به همراه رهنمون‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای و دیگر بزرگان دین است.

سردار سیروس سجادیان با بیان اینکه امنیت واقعی را شهدا برایمان به ارمغان آوردند، اضافه کرد: در ایجاد امنیت هر دستگاه نیز موظف است سهم خود را مشخص کند و به واقع پایین آمدن آمار جرایم در استان فارس به نسبت سال‌های گذشته حاصل مشارکت مردم فهیم و مسئولین عزیز همراه با تعاملات موجود بین دستگاهی است.

وی پاسخگو بودن نیروی انتظامی را یک افتخار دانست و داشتن اقتدار و قدرت، هنر ارتباط با مردم، اعتماد مردم و مسئولین به همراه مشارکت مردمی را از شاخص‌ها و امتیازات نیروی انتظامی معرفی کرد و از همراهی مردم و مسئولان استان فارس خصوصا شهرستان شیراز با نیروی انتظامی تشکر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر