کد خبر: 9801 A

امروز با شکل گیری باشگاه شهروندی، همشهریان می‌توانند تنها با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ۳۰۰۰۵۲۴۶ به عضویت این باشگاه درآمده و پس از آن تمامی برنامه‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری برای آن‌ها پیامک می‌شود.

شیراز – ایلنا: مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز با بیان اینکه در راستای منویات مقام معظم رهبری جهادی عمل کرده‌ایم، گفت: با همکاری و مساعدت اصحاب رسانه استان فارس، در حوزه اطلاع رسانی در نقطه مطلوبی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، رضا جاویدی ماهیت روابط عمومی‌ها را رسانه‌ای دانست و اظهار داشت: در حوزه مباحث رسانه‌ای، روابط عمومی‌هایی موفق هستند که با به خدمت گرفتن شیوه‌ها و روش‌های نوین ارتباطی و مهارت‌های ارتباطی، بتواند حداکثر همکاری را جلب کنند.

وی همراه کردن کارکنان، جلب مشارکت و اعتماد آنان برای پیشرفت‌های مادی و معنوی سازمان را از جمله وظایف و کارکردهای اساسی روابط عمومی عنوان کرد و گفت: توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می‌تواند به صورت نظاممند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز با تاکید بر ضرورت توجه به پتانسیل بالا و ارزشمند روابط عمومی‌ها، تثبیت نقش این واحد در سازمان را از عوامل موفقیت آن‌ها دانست.

وی با اشاره به اینکه سامانه پیام کوتاه حوزه معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری شیراز یکی از فعال‌ترین سامانه‌ها در سطح استان است، گفت: امروز با شکل گیری باشگاه شهروندی، همشهریان می‌توانند تنها با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ۳۰۰۰۵۲۴۶ به عضویت این باشگاه درآمده و پس از آن تمامی برنامه‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری برای آن‌ها پیامک می‌شود.

جاویدی در ادامه به تشریح اقدامات ۶ ماهه نخست سال جاری این واحد پرداخت و با قدردانی از همکاری رسانه‌ها و خبرنگاران استان، خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه ۸۶۵ خبر از حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز در جراید و رسانه‌های مکتوب استانی و کشوری انعکاس یافت.

وی با اشاره به اهمیت مستندسازی اقدامات نهاد‌ها و سازمان‌ها، تهیه ۱۹ هزار و ۴۲۶ فریم عکس از برنامه‌های این حوزه معاونت را از دیگر اقدامات واحد روابط عمومی این مجموعه در۶ ماهه نخست امسال برشمرد. مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز ادامه داد: تهیه ۳ هزار و ۷۷۹ دقیقه فیلم، ساخت ۱۹ هزار و ۲۱۲ ثانیه کلیپ و ۴۰۰ مورد طراحی در قالب گزارش عملکرد، پوس‌تر، بروشور بنر و... از دیگر اقدامات این واحد در ۶ ماهه نخست امسال است.

جاویدی ادامه داد: بر اساس نظرسنجی که در پایگاه اطلاع رسانی معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری شیراز صورت گرفته است، بیش از ۷۸ درصد از شهروندان میزان آشنایی خود را با حوزه معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری شیراز، عالی اعلام کرده‌اند و این در حالی است که در سال گذشته و مدت مشابه این رقم کمتر از ۵/۴ درصد بوده است.

وی اظهار داشت: براساس این نظرسنجی آشنایی مردم با این حوزه را در گزینه‌ها خوب با ۸/۴ درصد، متوسط با ۱/۱ درصد و ضعیف با ۵/۴ درصد اعلام کرده‌اند که در این آشنایی و شناخت حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز رسانه‌ها نقش مهمی داشته‌اند که جا دارد از رسانه ملی و اصحاب رسانه استان تقدیر و تشکر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر