کد خبر: 9803 A

مدیر کل آموزش و پرورش فارس:

استان فارس در مسیر ترانزیت قاچاق موادمخدر و کالا قرار گرفته، اما با تدابیر خوب فرمانده و کارکنان انتظامی فارس و تلاش شبانه روزی این عزیزان استان فارس یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است.

ایلنا- شیراز: مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: استان فارس در مسیر ترانزیت قاچاق موادمخدر و کالا قرار گرفته، اما با تدابیر خوب فرمانده و کارکنان انتظامی فارس و تلاش شبانه روزی این عزیزان استان فارس یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز محمد حسین روزیطلب، در جمع دانش آموزان مدرسه فاطمه الزهرا ناحیه ۳ شیرازاظهار داشت: تعاملات صورت گرفته آموزش وپرورش با نیروی انتظامی باعث بوجود آمدن فضای امنی برای دانش آموزان شده است.

وی با اشاره به مسائل امنیتی بیان کرد: یکی از نعمت‌های اساسی که خداوند به انسان عطا کرده، نعمت صحت و سلامت و دیگری امنیت است، اگر به حریم امنیت یک نفر تجاوز شود مانند آن است که به حریم امنیت تمام انسان‌ها تجاوز شده و این نشان دهنده نقش مهم امنیت در جامعه است.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به تعامل مناسب نیروی انتظامی فارس با آموزش و پرورش استان اضافه کرد: طی مدت اخیر با تعاملات صورت گرفته، فضا برای تردد دانش آموزان امن شده و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

روزیطلب ضمن تقدیر از رویکرد پلیس در خصوص برخورد با جرایم نقش آموزش‌های همگانی در کاهش جرم را بسیار مهم دانست واز آمادگی آموزش وپرورش برای تعامل بیشتر در این خصوص خبر داد.

گفتنی است در پایان این مراسم، در راستای تعامل مناسب و تقدیر از تلاش مسئولان و کارکنان انتظامی فارس، از طرف مدیر آموزش و پرورش فارس، لوح تقدیر به فرمانده انتظامی فارس و معاون اجتماعی وی اهدا شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر