کد خبر: 103215 A

اولین دوره مسابقات بین‌المللی جام پارس تریال قزوین با قهرمانی اورلئین فونتونیا از کشور فرانسه و رافائل پیلس از کشور آلمان در سرای سعدالسلطنه به کار خود پایان داد و نفرات برتر مشخص شدند.

ایلنا: اولین دوره مسابقات بین‌المللی جام پارس تریال قزوین در سایز ۲۶ با قهرمانی اورلئین فونتونیا از کشور فرانسه و در سایز ۲۰ رافائل پیلس از کشور آلمان در سرای سعدالسلطنه به کار خود پایان داد و نفرات بر‌تر مشخص شدند.

به گزارش ایلنا از قزوین، این مسابقات که از ۱۶ شهریور به مناسبت روز قزوین با حضور ۱۶ ورزشکار ایرانی و ۱۰ ورزشکار خارجی از کشورهای استونی، اسپانیا، فرانسه، چین، آلمان به مدت دو روز در سرای سعدالسلطنه آغاز شده بود در سایز ۲۶ با قهرمانی اورلئین فونتونیا از کشور فرانسه و در سایز ۲۰ رافائل پیلس از کشور آلمان به کار خود پایان داد.

بر اساس این گزارش در بخش دوچرخه‌های سایز ۲۰ ژائو ژیانگ از چین در سکوی دوم و دانیل کوماس از اسپانیا در در سکوی سوم ایستاد.

در این گزارش آمده است: در بخش دوچرخه‌های سایز ۲۶ توماس مرهوس از کشور آلمان توانست با غلبه بر رقیبان خود به مکان دوم دست یابد و مارک مارکوس از استونی در رده سوم جای گرفت.

گفتنی است ورزشکاران ایرانی در برابر قهرمانان جهان و چهره‌های شاخص این رشته نتوانستند مقامی کسب کنند.

روز قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر