کد خبر: 16175 A

10 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل پل شرکت نفت قزوین اختصاص یافت.

قزوین - ایلنا: مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: تعریض پل شرکت نفت با تامین اعتبار از محل منابع شهرداری قزوین، اداره کل راه و شهرسازی و شرکت نفت مصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جعفر قزوینیان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینكه تاكنون 12 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی و شرکت نفت برای این پل هزینه شده است، افزود: با بررسی های صورت گرفته و برای تكمیل این پروژه به 40 میلیارد ریال اعتبار نیاز است كه هم اكنون با تخصیص 10 میلیارد ریال از سوی وزارت راه و شهرسازی ادامه عملیات احداث آن آغاز شده است.

 مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در ادامه با اشاره به اینکه پروژه تعریض پل شرکت نفت هم اکنون در ردیف طرح های مهر ماندگار قرار گرفته است، اظهارکرد: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز از سوی شهرداری قزوین و شركت نفت، بهره برداری از این پروژه تا پایان كار دولت دهم امكان پذیر می شود.

وی میزان پیشرفت فیزیکی این طرح را هم اکنون 35 درصد اعلام و اضافه کرد: پل شركت نفت قزوین دارای دو دهانه پل روگذر به عرض 5/12 متر و عرض عبور 15 متر، دارای سه كیلومتر طول راه اجرایی می باشد.

به گفته قزوینیان، با تعریض این پل که در کمربندی جنوبی قزوین و در مسیر ارتباطی استانهای شمال و شمالغرب به شهر صنعتی البرز و جاده قدیم قزوین – تهران قرار گرفته زمینه کاهش سوانح رانندگی و تسهیل در تردد خودروها در این نقطه فراهم می شود.

راه وشهرسازی قزوین پل شرکت نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر