کد خبر: 1803 A

عضو شورای شهر قزوین:

صحبت‌های برخی از اعضای هیات مدیره تعاونی مسكن مطبوعات قزوین مبنی بر كوتاهی پیمانكار و شهرداری قزوین در اجرای پروژه تعاونی مسكن مطبوعات صحت ندارد.

قزوین - ایلنا: عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: صحبت‌های برخی از اعضای هیات مدیره تعاونی مسكن مطبوعات قزوین مبنی بر كوتاهی پیمانكار و  شهرداری قزوین در اجرای این پروژه صحت ندارد.

به گزارش ایلنا از قزوین، حامد كبودوند كه بنا بوده پیمانكاری پروژه را بر عهده داشته باشد، در بین خبرنگاران در حاشیه كنفرانس مطبوعاتی روز قزوین افزود: در حال حاضر هیچ تعهدی نسبت به اجرای این پروژه به عنوان پیمانكار ندارم و صحبت‌های برخی از اعضای هیات مدیره مبنی بر كوتاهی  پیمانكار و حتی شهرداری قزوین در روند اجرای این پروژه صحت ندارد.

وی با بیان اینكه در سال 88 ما به عنوان پیمانكار این پروژه در مناقصه با پایین ترین قیمت برنده شدیم و شركت ما به عنوان برنده مناقصه اعلام شد، تصریح كرد: با توجه به برنده شدن ما در این مناقصه به عنوان پیمانكار تعاونی مسكن مطبوعات قزوین تاكنون هیچ قراردادی در این زمینه با ما منعقد نكرده است.

كبودوند اضافه كرد: ما هیچ ابلاغی از این تعاونی برای برنده شدن در مناقصه نداریم و این شركت فقط طراحی این تعاونی مسكن را انجام داده است و حتی هزینه آن را دریافت كردیم كه می توانم بگوئیم با تلاش دوستان طراحی منحصر به فردی بود.

این مقام مسوول بیان كرد: این شركت در حال حاضر هیچ تعهدی نسبت به اجرای این پروژه ندارد و صحبت‌های برخی از اعضای هیات مدیره مبنی بر كوتاهی این شركت و حتی شهرداری قزوین در انجام امور صحت ندارد و رفتارهای برخی از اعضاء دور از شان خبرنگاران بود كه ما را آزرده خاطر كرد.

وی با بیان اینكه تاكنون بعد از طراحی ما هیچ رایطه ای با این مجموعه نداشتیم، افزود: در آن زمان به دلیل حمایت از جامعه مطبوعاتی اعلام آمادگی برای ساخت این مجموعه كردیم و با كمترین نرخ مدیریت پیمانكاری یعنی 7 درصد اجرای این پروژه را پذیرفتیم ولی تاكنون قراردادی با ما امضاء نشده و در واقع پیمانكار پروژه محسوب نمی شویم.

كبودوند تصریح كرد: همكاری مجدد با این مجموعه به عنوان پیمانكار بستگی به شرایط  فعالیت هیات مدیره تعاونی مسكن دارد.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر