کد خبر: 1875 A

همزمان با سومین روز هفته دولت؛

در هفته دولت سال جاری بهره برداری از گازرسانی به 72 واحد صنعتی در سطح استان به انجام خواهد رسید که سهم شهرستان بوئین زهرا 6 واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال است.

قزوین - ایلنا: بهره برداری از گازرسانی به 6 واحد صنعتی در شهرستان بوئین زهرا با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر عامل شرکت گاز استان و تعدادی از مسؤلین آغاز شد.

به گزارش ایلنا، نجفی، مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین افزود: در هفته دولت سال جاری بهره برداری از گازرسانی به 72 واحد صنعتی در سطح استان به انجام خواهد رسید که سهم شهرستان بوئین زهرا 6 واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال می باشد.

ایشان همچنین در خصوص گازرسانی به کوره های آجرپزی اظهار داشت: درحال حاضر بهره برداری از گازرسانی به محور کوره های آجرپزی راه شهر و کله دره از توابع شهرستان بوئین زهرا نیز به انجام رسیده است که با بهره برداری از این دو محور امکان گازرسانی به 25 کوره آجرپزی مناطق مذکور فراهم شده است.

در ادامه فرماندار بوئین زهرا نیز ضمن تبریک ایام هفته دولت از تلاش مدیر عامل و پرسنل شرکت گاز استان در راستای گازرسانی به مناطق مختلف شهرستان بوئین زهرا تشکر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر