کد خبر: 1948 A

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری قزوین:

خبرگزاری ایرنا و ایلنا، روزنامه‌های ولایت، ضمیمه ایران زمین و اطلاعات و فرهیختگان در انعكاس اخبار در مردادماه سال جاری بیشترین همكاری را با مجموعه مدیریت شهری قزوین داشتند.

قزوین - ایلنا: رئیس اداره روابط عمومی شهرداری قزوین گفت: با همكاری رسانه‌ها طی پنج ماه سال‌جاری سه هزار و 247خبر از شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در رسانه‌های مكتوب و مجازی استانی و كشوری انعكاس یافته است.

به گزارش ایلنا؛ علیرضا منجم افزود: با توجه به افزایش همکاری رسانه‌های گروهی جهت انعکاس اخبار، انعكاس خبر در رسانه‌های مكتوب و مجازی استانی و كشوری طی پنج ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در مردادماه سال جاری 735 خبر، گزارش تولیدی و پوششی در رسانه‌های مكتوب و مجازی استانی و كشوری انعكاس یافته است كه خبرگزاری ایرنا با انعکاس 99، خبرگزاری مهر با 65، خبرگزاری ایلنا با 58 و خبرگزاری فارس با 42 خبر به ترتیب بیشترین همکاری را در مردادماه سال جاری با مجموعه شهرداری قزوین و سازمانهای وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از آخرین اقدامات مدیریت شهری داشتند.

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری قزوین افزود: در بین رسانه‌های مکتوب، روزنامه ولایت با 62 خبر، هفته‌نامه مینودر با 16خبر، هفته‌نامه حدیث با 14خبر و افق آینده با 11 خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با این مجموعه در همین مدت داشتند.

 منجم اظهارکرد: همچنین ضمیمه روزانه و استانی روزنامه ایران با عنوان "ایران زمین" با انعکاس 32خبر، ضمیمه ماهنامه روزنامه کار و کارگر با انعکاس 16 خبر و ضمیمه هفتگی روزنامه همشهری با انعکاس 8 خبر بیشترین همکاری را با مجموعه شهرداری قزوین در امر اطلاع رسانی داشتند.

وی بیان کرد: در این مدت روزنامه اطلاعات با 8خبر، روزنامه فرهیختگان با 8خبر و روزنامه رسالت با 5خبر و دنیای اقتصاد با 4 خبر به ترتیب بیشترین همكاری را با شهرداری قزوین داشتند.

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری قزوین تصریح کرد: خبرگزاری‌های ایرنا با 380خبر، ایلنا با 299خبر، فارس با 288خبر، مهر با 193خبر، تین نیوز با 17 خبر، موج با 13 خبر، شبستان با 10خبر، آریا با 2خبر، ایسنا با 2 خبر  و سایر رسانه های مجازی با 59 خبر بیشترین همكاری را با این مجموعه طی 5 ماه اول سال جاری داشتند.

منجم خاطرنشان كرد: شهرداری قزوین از همکاری رسانه‌ها استانی و کشوری اعم از مکتوب و مجازی در امر اطلاع رسانی و پوشش اخبار تشکر دارد چراكه همکاری رسانه‌ها با نهادها به ویژه مدیریت شهری و انعکاس اخبار فعالیت ها و رویدادها باعث می‌شود، شهرداری قزوین در انجام ماموریت‌های محوله در مسیر توسعه شهر موفق‌تر عمل کند و مردم نیز همراهی قابل ملاحظه ای با شهرداری داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر