کد خبر: 22652 A

استاندار قزوین با دختر2.5 ساله نابغه قزوینی و خانواده این كودك دیدار و گفتگو كرد.

ایلنا- قزوین: استاندار قزوین گفت: بهترین هدیه ای كه خداوند به انسان عطا می کند فرزند صالح است و فرزند صالح نیز براساس احادیث گلی از گل های بهشت می باشد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا و به نقل از اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین؛ "احمد عجم" در دیدار با بی بی كوثر دختر2.5 ساله نابغه قزوینی و خانواده این كودك افزود: تربیت؛ یك امر مهم و بسیار با اهمیت است كه به این امر تأثیرگذار بایستی همه ی خانواده ها توجه داشته باشند زیرا بروز بسیاری از ناهنجاری ها به علت عدم تربیت درست فرزندان در خانواده اتفاق می افتد.

عجم ادامه داد: تربیت فرزندان با تكیه بر علوم دینی و آموزه های دین مبین اسلام از موارد مهمی است كه بایستی مورد توجه خانواده ها قرار گیرد.

استاندار قزوین افزود: این شیوه تربیتی می تواند برای خانواده ما به یك الگوی مناسب تبدیل شود.

به گفته مادر بی بی كوثر این كودك بعد از تولد رفتاری بسیار متفاوت با همسالان خود داشته و برای اولین بار در 9 ماهگی نام خدا را بر زبان آورده است.

در حال حاضر بی بی كوثر تسلط كامل بر خواندن داشته و حدود 100 كتاب داستان و شعر كودك را می خواند و نوشتن را نیز در حال فراگیری است وی 30 درصد به زبان انگلیسی مسلط است و در حال حاضر علاوه بر اسامی ائمه اطهار و 5 تن (ع) حدود 12 سوره از سوره های قرآن مجید را نیز حفظ می باشد.

والدین این كودك برای شكوفا كردن استعدادهای فرزندشان امكاناتی را درخواست كردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر