کد خبر: 2375 A

به مناسبت هفته دولت، 24 واحد تولیدی در شهرك های صنعتی استان قزوین آماده بهره برداری شده است.

قزوین - ایلنا: مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی استان قزوین گفت: به مناسبت هفته دولت، 24 واحد تولیدی در شهرك های صنعتی استان آماده بهره برداری شده است.

به گزارش ایلنا از قزوین" عبدالقهار ناصحی" در آیین بهره برداری از دو واحد تولیدی در شهرك صنعتی كاسپین افزود: مجموع سرمایه گذاری برای بهره برداری از این واحدها نزدیك به 400 میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم آنها نیز حدود 800 نفر است.

وی در خصوص پراكندگی استقرار این واحدها اظهار كرد: در شهرك های صنعتی لیا و كاسپین 8 و 7 واحد آماده بهره برداری و در شهرك های آراسنج بویین زهرا، خرمدشت و حیدریه تاكستان نیز به ترتیب چهار، سه و دو واحد آماده افتتاح هستند.

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی استان قزوین، تولید سیم وكابل روكشدار، منسوجات، بتن آماده و سلولزی، قوطی فلزی، ورق پلاستیكی ظروف یكبار مصرف، رنگ ساختمانی، تسمه خودرو، بسته بندی خشكبار، مایع ظرفشویی، مونتاژ سیستم های خنك كننده، سوخت دیزل، نشاسته و سیستم ترمز خودرو را از زمینه های فعالیت واحدهای آماده بهره برداری در شهرك های صنعتی استان قزوین نام برد.

ناصحی اضافه كرد: از میان طرح های آماده بهره برداری در شهرك های صنعتی استان قزوین، به جز یك طرح توسعه سایر واحدها ایجادی هستند.

مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان قزوین یادآور شد: هم اكنون نزدیك به 550 واحد تولیدی با بیش از 15 هزار نفر اشتغال مستقیم در شهرك های صنعتی استان قزوین فعال هستند.

ناصحی اظهار كرد: نزدیك به 500 واحد تولیدی در شهرك های صنعتی استان مراحل مختلف ساخت و ساز را پشت سر می گذارند و با بهره برداری از آنها میزان اشتغال در شهرك ها به بیش از 35 هزار نفر خواهد رسید.

همزمان با هفته دولت امروز دو واحد تولیدی ایثار آبیك (تولید كننده ناگت، همبرگر) و بهروفران0 تولید كننده مركب چاپ) در شهرك صنعتی كاسپین با سرمایه گذاری 45 میلیارد ریال و اشتغالزایی 60 با حضور استاندار قزوین و مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر