کد خبر: 241 A

پیش رو، مدیرعامل بانك صادرات ایران:

به نظرم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در نوع خودش منحصر به فرد است و این دانشگاه نه تنها برای كشور باعث افتخار بلكه در سطح خاورمیانه افتخاراتی برای كشور و جامعه دانشگاهی آفریده كه موجب فخر است.

قزوین - ایلنا: مدیرعامل بانك صادرات ایران گفت:بانك صادرات ایران آمادگی دارد تا از پروژه های تحقیقاتی - كاربردی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین حمایت کند.

به گزارش ایلنا، پیش رو، در بازدید از مراكز تحقیقاتی،پژوهشی، آموزشی و رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: امروز توفیقی شد تا به همراه تیم مدیریتی بانك صادرات ایران بازدیدی از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین داشته باشم. به نظرم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در نوع خودش منحصر به فرد است و این دانشگاه نه تنها برای كشور باعث افتخار بلكه در سطح خاورمیانه افتخاراتی برای كشور و جامعه دانشگاهی آفریده كه موجب فخر است.

مدیر عامل بانك صادرات ایران با اشاره به توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: مراكز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می توانند در بخش های صنعت و تولید، كاربردهای زیادی در بخش های نظامی، دفاعی و صنایع مختلف داشته باشند. باید عنوان کرد که توانمندی های این دانشگاه در نوع خودش كم نظیر است.

وی سپس ضمن تاكید بر لزوم حمایت از این دانشگاه یادآور شد: با افتخارات و مدال هایی كه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در رقابت های معتبر علمی دنیا كسب كرده، این دانشگاه می تواند سرمایه ای برای كشور و نظام محسوب شود و باید از چنین دانشگاه های افتخارآفرینی حمایت كرد.

پیش رو در ادامه افزود: بانك صادرات ایران این قول را می دهد تا از این دانشگاه حمایت كند چرا كه واقعاً دست آوردهای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برای ما حیرت انگیز و شگفت آور بود و تصور نمی كردیم در این نقطه از كشور عزیزمان چنین كارهای عظیمی انجام شده باشد. بنابراین خدمت آقای دكتر موسی خانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اعلام آمادگی كردیم اگر افتخار داشته باشیم از پروژه های تحقیقاتی كه مدنظرشان است، حمایت مالی انجام دهیم تا بتوانیم زمینه ای را برای شگفتی های بیشتر برای نظام جمهوری اسلامی ایران خلق كنیم.

در بازدید پیش رو، مدیرعامل بانك صادرات ایران از مراكز تحقیقاتی مکاترونیک(MRL)، مراكز تحقیقات خودرو، مركز رشد واحدهای فن آور، خوابگاه ها و امكانات رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دكتر موسی خانی رییس دانشگاه و مسوولان سرپرستی بانك صادرات در استان قزوین وی را همراهی می كردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر