کد خبر: 2468 A

همزمان با سراسر کشور سومین دوره و نخستین دوره در سال جاری مسابقات کتابخوانی ویژه نابینایان و کم بینایان در استان قزوین برگزار می‌شود.

قزوین - ایلنا: کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: همزمان با سراسر کشور سومین دوره ونخستین دوره در سال جاری مسابقات کتابخوانی ویژه نابینایان و کم بینایان در استان قزوین برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از قزوین، "فاطمه محمدبیگی" افزود: این دوره از مسابقات به صورت آنلاین برای تمامی رده‌های سنی و تحصیلی نابینایان و کم بینایان در شبکه کتابخوانان حرفه ای کشور www.booki.ir برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: مهلت شرکت در این دوره ازرقابت ها تا پایان مهر ماه سال جاری است که از طریق  هماهنگی‌های انجام شده با موسسه نابینایان و بهزیستی استان، کتابهای صوتی مسابقه برای این موسسه ارسال شد.

محمدبیگی اضافه کرد: همچنین کتابخانه های استان از طریق اطلاع رسانی مسابقه به اعضای نابینا و کم بینای خود زمینه حضور هرچه بیشتر آنها را در فعالیت های کتابخوانی فراهم می‌کنند.

این کارشناس اعلام کرد: کتاب های قانون جامع حمایت از معلولان، رازهای نماز، هنر رضایت از زندگی و وهابیت مبانی فکری و کارنامه عملی،  منابع این دوره از مسابقات کتابخوانی هستند.

محمدبیگی در پایان گفت: در پایان این مسابقات 120 نفر در سطح کشور به عنوان برنده معرفی می شوند که به آنها کارت هدیه 400 هزار ریالی پرداخت می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر