کد خبر: 260 A

یک بانوی خیر قزوینی در یک اقدام خداپسندانه چند قطعه طلای خود را برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اهدا کرد.

قزوین - ایلنا: مدیر روابط عمومی اداره کل زندانهای قزوین گفت: یک بانوی خیر و نیکوکار قزوینی با تاسی ازمولای متقیان حضرت علی (ع) چهار قطعه النگوی طلای خود را که ارزشی معادل ریال داشت با مراجعه به ستاد دیه استان به منظور آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اهدا کرده است.

حمید رضا ابراهیمی افزود: این بانوی خیر قزوینی هدف از انجام این کار خداپسندانه را کمک به زندانیان نیازمند و بازگشت مجدد آنها به آغوش گرم خانواده عنوان کردو گفت:مردم ایران دارای روحی بلند و همتی والا هستند و با صفا و صمیمت و مهر آنجا كه بدانند كار برای رضای خداست از هر كمكی دریغ نخواهند كرد.

این بانوی خیر قزوینی نیز که نخواست نامش فاش شود، تصریح کرد:مردم ایران در تأسی به ائمه اطهار به ویژه امام حسن(ع) به دل رجوع كرده و با ایمان قلبی، با همه وجود در كمک به نیازمندان جامعه، كریمانه عمل می نمایند.

مدیرعامل ستادمردمی دیه استان دراین خصوص گفت:كمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد كمک به سلامت جامعه اسلامی است.

محمدآبفروش ضمن ابراز خرسندی از این اقدام خداپسندانه بانوی قزوینی از اهدای طلای خود برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد افزود: امروز كمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از بسیاری آسیب های اجتماعی جلوگیری می كند.

وی اظهارداشت: علاوه براین همچنین یک خیر قزوینی در یک اقدام خداپسندانه و به مناسبت شبهای لیالی قدر زمینه آزادی یک زندانی جرایم غیر عمد را فراهم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر