کد خبر: 264 A

با حضور استاندار قزوین كلنگ احداث پنج باب مدرسه و پنج مسجد در شهر مهرگان قزوین بر زمین زده شد.این مدارس و مساجد ظرف مدت 12 ماه ساخته شده و آماده بهره‌برداری هستند.

قزوین - ایلنا: با حضور استاندار قزوین کلنگ احداث پنج باب مدرسه و پنج مسجد در شهر کهرگان قزوین بر زمین زده شد. این مدارس و مساجد ظرف مدت ۱۲ ماه ساخته شده و آماده بهره برداری هستند.

به گزارش ایلنا؛ این مدارس و مساجد ظرف مدت ۱۲ ماه ساخته شده و آماده بهره برداری هستند.

در شهرک مهرگان قزوین ۹ مسجد ساخته می‌شود که در حال حاضر چهار مسجد ساخته شده و روند اجرایی خود را طی می‌کند و کلنگ احداث پنج مسجد دیگر بر زمین زده شد.

این مساجد بین ۶۰۰ تا یکهزار و ۶۰۰ متر مربع مساحت دارند و هزینه ساخت هریک از این مساجد بیش از سه میلیارد ریال برآورد شده است.

در شهرک مهرگان قزوین نیز ۱۸ باب مدرسه در حال احداث است که ۱۲ مدرسه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان احداث می‌شود و ساخت شش باب مدرسه نیز بر عهده اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان گذاشته شده است.

از این تعداد چهار مدرسه تا مهرماه امسال آماده تحویل است و مابقی نیز تاپایان سال جاری تکمیل و آماده واگذاری می‌شوند.

۲۴ هزار واحد مسکن مهر در شهرک مهرگان در حال احداث است که کل این پروژه هم اکنون بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

زیر ساخت‌های اصلی این شهرک از قبیل آب، برق، گاز و شبکه فاضلاب نیز هر کدام به طول بیش از ۲۷ کیلومتر احداث شده است.

بیش از سه هزار واحد از این شهرک ۲۴ هزار واحدی در شهریور ماه امسال به متقاضیان واگذار می‌شود و مابقی این واحد‌ها تاپایان سال جاری آماده واگذاری است.

در کل استان قزوین ۵۵ هزار واحد مسکن مهر در حال احداث است که تا به امروز ۱۱ هزار واحد به متقاضیان در سطح استان واگذار شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر