کد خبر: 413 A

خانه كارگر استان قزوین همه نهادهای كارگری را برای شركت گسترده در راهپیمایی قدس دعوت كرد.

قزوین - ایلنا: دبیر خانه كارگر استان قزوین گفت: از كارگران مؤمن و شریف و همیشه در صحنه و شركت های استان قزوین دعوت می‌کنم تا با احساس مسؤولیت ایمانی در راهپیمایی روز جهانی قدس، حضور پیدا کنند.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ دبیر اجرایی خانه كارگر استان قزوین در پیامی از همه نهادهای كارگری برای شركت گسترده در راهپیمایی قدس دعوت كرد.

متن پیام خانه كارگر استان قزوین به شرح زیر است:

با آرزوی طاعات و عبادات میهمانان ایزد منان و با عرض تسلیت به مناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) و همچنین همدردی با بازماندگان زلزله زدگان اخیر در استان آذربایجان شرقی و فرا رسیدن روز جهانی قدس، اولین قبله گاه مسلمین جهان، امت غیور و شهید پرور ایران اسلامی با شركت در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن دفاع از بیداری و انقلاب های مردم در كشورهای اسلامی بر علیه دیكتاتورهای منقه از جمله مردم انقلابی و مصر و... با فریاد مرگ بر اسرائیل در دفاع از امت مظلوم و تحت ستم فلسطین، مشت محكمی بر دهان آمریكای جنایتكار و رژیم پرست صهیونیست جهانی خواهند زد.

از مدیریت محترم شركت‌ها دعوت می‌كنیم با هماهنگی با نهادهای كارگری جهت هرچه با شكوه تر برگزار شدن راهپیمایی روز جهانی قدس، كارگران شریف آن شركت با در دست داشتن پلاكارد در مراسم راهپیمایی حضور پیدا كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر