کد خبر: 42768 A

فرمانده سپاه امام رضا (ع) البرز:

انقلاب اسلامی تمام منافع استکبار از ایران را قطع کرد و درایت رهبری تمام فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز گفت: انقلاب اسلامی تمام منافع استکبار از ایران را قطع کرد و درایت رهبری تمام فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

 به گزارش خبرگزاری ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوین، داوود بهرامی در همایش گرامیداشت دهه فجر در مسجد جامع امام خمینی (ره) شهر شریفیه با حضور مسئولان و مردم این شهر برگزار شد.، با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برچیده شدن حکومت ستمشاهی، هویت و عزت واقعی به ملت ایران بازگشت.

وی با بیان اینکه هر حکومتی بر سه پایه مکتب، رهبری و مردم استوار بوده، عنوان کرد: خداوند در زمان پیامبر اکرم (ص)، دین اسلام را به پیامبر ابلاغ کرد و پیامبر نیز توانست این دین را در میان مردم تبلیغ کند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز خاطرنشان کرد: در انقلاب اسلامی نیز این سه عامل کاملاً به هم پیوند خورده و مردم ایران حاضرند با پیروی از رهبر خویش، جان خویش را در راه اسلام فدا کنند.

بهرامی با اشاره به آیات قرآن کریم تصریح کرد: سرنوشت هیچ قومی بدون خواست خودشان تغییر نمی‌کند و باید مردم خود در راه رسیدن به هدفشان گام بردارند و در این زمینه با تلاش و کوشش، سختی‌های راه را با جان و دل بپذیرند.

وی اذعان داشت: هدف از انقلاب اسلامی، احیای دین اسلام و استقلال از استکبار و اینکه طی کردن مسیر انقلاب بدون داشتن هدف، کاری بیهوده و عبث است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) البرز ابراز کرد: امام خمینی (ره) با ایجاد انقلاب، مبدأ یک انقلاب جهانی را فراهم آورد و تمام منافع جهان از ایران را قطع کرد و به همین دلیل است که استکبار جهانی دشمنی خود را از همان اوایل انقلاب آغاز کرده است.

بهرامی اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با توطئه‌ها و ترفندهای مختلف خویش قصد دارند، نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرند.

وی اظهار داشت: دشمنان در ابتدا با ایجاد درگیری‌های مختلف میان اقوام و قبیله‌های مختلف کشور، سعی داشتند میان مردم ایران تفرقه اندازند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان عنوان کرد: تمام دسیسه‌های دشمن از آغاز انقلاب تاکنون، با درایت امام خمینی (ره) و بصیرت مقام معظم رهبری خنثی شده و دشمنان را ناکام گذاشته است.

بهرامی با اشاره به فتنه سال 88 اذعان کرد: دشمنان در سال 88 سعی داشتند با ایجاد فتنه‌ای عظیم نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرند که با هوشیاری مردم و حضور پرشور آنان در راهپیمایی 9 دی به دشمنان نشان دادند که پیرو ولایت هستند.

وی یادآور شد: در حال حاضر نیز دشمنان با راه‌اندازی جنگ اقتصادی سعی دارند مردم را از نظام خویش دور کنند، اما مردم ولایت‌مداری خود را ثابت کرده‌اند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) البرز بیان کرد: خوشبختانه ملت ایران حاضرند با تحمل مشکلات و سختی‌ها، عزت و استقلال کشور خویش را حفظ کنند.

بهرامی در پایان گفت: باید با هوشیاری مسائل را دنبال کرد و گوش به فرمان رهبر خویش بوده و با افزایش بصیرت خویش، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

هدف انقلاب اسلامی، احیای اسلام و استقلال است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر